Подвійна перемога хокейного клубу "Кременчук" у Харкові

24.10.2015, 21:28 Переглядів: 2 430

Підопічні Дмитра Підгурського впритул наблизилися до лідера

23 та 24 жовтня команда Дмитра Підгурського серйозно налаштувалася на харківський «Витязь» і досить впевнено переграла команду Віталія Литвиненка.

У першому матчі хокейний клуб "Кременчук" переміг з рахунком - 2:5.

Єдиним неприємним моментом для гостей стала кінцівка другого періоду, коли харків’яни з 0:3 зробили рахунок 2:3 й мали кілька нагод для того, аби зрівняти результат на табло.

Втім «Витязю» не пощастило, а в заключному періоді більш швидкі кременчужани ще дві розписалися у воротах Олександра Харитонова.

Після матчу головний тренер "Кременчука" Дмитро Підгурський розповів клубній прес-службі:

- Почали здорово, виграли перший період 2:0, а в другому повели 3:0. Але потім почали помилятися, що призвело до видалення, якими добре скористався суперник реалізував дві у більшості.

Постараємося менше здійснювати помилок,адже видалення гравців ламає гру.

«Витязь» – ХК «Кременчук» – 2:5 (0:2; 2:1; 0:2)

Судді: А. Гладченко, В. Торяник, А. Бакуменко, А. Ходячих

"Витязь": Харитонов. Кривда, Матвієнко, Панасенко, Пантелеймонов, Пономар, Попов, Д. Савченко. Богатирьов, Кобіков, Лазаренко, Максименко, Муртіщев, Панченко, Посєвін, Сальніков, Щербань, Янченко.

"Кременчук": Шевчук. В. Романенко – Акимов, Сірченко – Дегтярьов, Варивода – Жовнір, Качмар – Муль. Коренчук – Карпенко – Лисак, Луговий – Костюк – Бойков, Підгурський – Чернишенко – Янішевський, Комарніцкіс – Т. Гриценко – Петранговський.

Голи: 0:1. Дегтярьов (Лисак, Карпенко, 3:18), 0:2. Підгурський (Петранговський, 9:40 – більш.), 0:3. Коренчук (В. Романенко, Акимов, 23:24), 1:3. Кривда (31:48 – більш.), 2:3. Сальніков (Янченко, 35:03 – більш.), 2:4. Луговий (Бойков, 47:26), 2:5. Чернишенко (Підгурський, 53:24)

На другий день кременчуцька команда перемогла з рахунком - 1:9 (0:1, 1:6, 0:2)

Голи: 0:1. Янишевский (Підгурский, 3:53), 0:2. Петранговский (Т. Гриценко, 21:58), 0:3. Сірченко (Карпенко, Коренчук, 23:00 - більш.), 0:4. Т. Гриценко (Петранговский, 29:12 - менш.), 1:4. Панченко (29:50 - більш.), 1:5. Петранговский (Підгурский, 31:18), 1:6. Петранговский (Карпенко, 38:14 - більш.), 1:7. Карпенко (Лисак, Качмар, 38:49), 1:8. Сірченко (Луговой, 41:12 - 5х3), 1:9. Луговой (Бойков, 59:28 - більш.)

Після перемоги тренер ХК «Кременчук» Дмитро Підгурський дав післяматчевий коментар:

- Команда виконала тренерські установки на гру: було мало вилучень (всього три рази за гру), і зіграли у комбінаційний хокей. Хлопці зробили після першого матчу правильні висновки.

«Витязь» - «Кременчук» 1:9

Наступна гра вдома 30 жовтня о 19:00 з "Компаньйон-Крижинка". Другий матч зустрічі 31 жовтня о 17:00.