БК «Кремінь» проявив характер та переміг «Кривбас»

10.12.2016, 15:17 Переглядів: 3 044

Великий баскетбол повернувся у Кременчук - наша команда здобула третю перемогу у Суперлізі Парі-Матч

9 грудня, після ігрової паузи в календарі, «Кремінь» сенсаційно переміг одного з лідерів чемпіонату «Кривбас» на власному паркеті, повідомляє Федерація баскетболу України.

Після втрати двох баскетболістів – Андрія Малиша і Олександра Тіщенка – керівництво «Кременя» не могло не вирішити питання поповнення команди.

Отже, на гру проти «Кривбаса» вийшли два новачка – досвідчений захисник Олексій Чигринов (27 років, 188 см) і легкий форвард Ярослав Кадигроб (25 років, 195 см).

Від початку матчу гості підтвердили статус фаворита – Шундель ефектно відкрив рахунок вже на 5 секунді зустрічі. Далі кременчужани силами Чигринова та Байди намагалися не відпустити опонентів, проте до середини десятихвилинки підопічні Валерія Плєханова все ж пішли у відрив, та втримали дев’ятиочкову різницю у рахунку до завершення періоду – 15:24.

Після двохвилинної перерви спочатку активніше гру знову розпочали гості, але далі ввімкнувся «Кремінь» - зусиллями Вудсона та компанії почав скорочувати відставання і невдовзі інтрига знову повернулася в зал: на екваторі чверті різниця в рахунку була зменшена до одного балу, а період був завершений за рахунку 37:42.

На старті другої половини матчу Ясиненко заробив два очки з фолом та скоротив різницю в рахунку. Далі команди почали грати обережно та від захисту до, певно, ключового в сенсі емоцій моменту гри: Богдан Байда закинув надзвичайно ефектний данк, чим здійняв на ноги усіх без виключення вболівальників «Кременя».

Ще за декілька хвилин потужний відтинок часу видав інший гравець у білій формі: Ярослав Скрипець впродовж 10 секунд виконав два перехоплення та заробив 4 легкі бали у відриві. Надалі ж гра заспокоїлася, а чверть завершилася за рахунку 52:59.

Від старту останньої десятихвилинки було помітно, що гравці «Кременя» налаштовані надзвичайно рішуче: після технічного фолу від «Кривбаса» перевага гостей зменшилася до одного пункту, а за 1.30 до завершення гри герой матчу, новачок Ярослав Кадигроб, вперше за чотири періоди вивів свою команду вперед, а ще за декілька секунд другою трьохою забезпечив таку необхідну перемогу своїй команді!

Ярослав Кадигроб став героєм матчу, адже саме він своїми дальніми влучаннями на останніх секундах приніс перемогу «Кременю».

Господарі наступний матч зіграють також вдома: 11 грудня вони прийматимуть МБК «Миколаїв». Гості того ж дня завітають до Харкова, де поміряються силами з місцевим «Політехніком».

Того ж дня «Волиньбаскет» сенсаційно переміг «Дніпро» з рахунком - 71:69 (16:25, 19:17, 19:11, 17:16).

Автор: Руслана Горгола Джерело фото: bckremen.com Відео: БК Кремінь - BC Kremin Джерело відео: youtube.com