Денис Пояцика та Віктор Вихрист - чемпіони України з боксу

23.11.2015, 11:20 Переглядів: 6 234

Кременчуцькі спортсмени здобули золоті медалі на національній першості

У Вінниці закінчився чемпіонат України з боксу серед чоловіків. Троє кременчуцьких спорстменів взяли участь у турнірі. Кременчужани Денис Пояцика та Віктор Вихрист стали чемпіонами України у своїх вагових категоріях. Ще один кременчуцький боксер Артем Усик покинув чемпіонат ще на початку змагань.

(на фото зправа Денис Пояцика)

У категорії до 91 кг у першому турі виступили двоє представників Кременчука: Денис Пояцика переміг Сергія Горскова (Харківська обл.) - 3:0, а Артем Усик програв Станіславу Архипенку (Київ) - 1:2. У чвертьфіналі суперником Дениса Пояцики був саме Станіслав Архипенко.

Одноголосним рішенням суддів вихованець СК “Легіон” переміг киянина Станіслава Архипенка, а у півфіналі переміг Рамазана Муслімова з Харкова.

Кременчужанин у фіналі переміг вінничанина Дмитра Лісового. Перемога Дениса була впевненою - рахунок поєдинку 3:0.

Віктор Вихрист, який виступав у ваговій категорії +91 кг у першому бою зустрічався з боксером з Рівненщини Петром Петровцем. Кременчужанин здобув перемогу ще до завершення бою. У третьому раунді суперник не зміг продовжити поєдинок і бій закінчився технічним нокаутом.

У чвертьфіналі Вихрист переміг спортсмена з Чернівців Доріна Кришмару. Кременчужанин впевнено розпочав поєдинок і нокаутував буковинця ще у першому раунді. Кришмару не зміг продовжити бій, тож Вихрист пройшов до півфіналу.

Віктор Вихрист у півфіналі переміг Ігоря Шевадзутським (Дніпропетровська обл.). Вихованець школи олімпійського резерву з боксу Віктор Вихрист у фіналі бився з киянином Ростиславом Архипенком. У непростому поєдинку Віктор переміг з рахунком 2:1.

(на фото: Віктор Вихрист з тренером Олександром Ляховим)

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФБУ Джерело відео: FightClub