МФК «Кремінь» поступився у першому матчі Кубку Пожечевського (доповнено)

7.02.2017, 17:27 Переглядів: 2 425

Кременчуцькій команді першою вдалося забити у матчі

7 лютого стартував традиційний футбольний турнір "Кубок Пожечевського". Матчі проходять на базі ФК “Полтава” у Копилах. Цьогоріч у змаганнях беруть участь 8 команд. Змагання пройдуть у двох групах з 7 по 15 лютого.

Група А: ФК "Полтава", "Кремінь" (Кременчук), ФК "Огре" (Латвія), "Динамо" (Решетилівка).

Група Б: ФК "Нафтовик-Укрнафта" (Охтирка), ФК "Інгулець" (Петрове), "Ворскла" U-21 (Полтава), "Олімпія" (Савинці).

Спочатку планувалося, що у кубку зіграє латвійська команда "Огре", згодом зявилася інформація щодо клубу "Салтус", але у турнірі зіграли вільні агенти. Саме з цією командою першу гру зіграли кременчужани.

Першими у матчі відзначився "Кремінь". На 8-й хвилині Леван Кошадзе відкрив рахунок — 1:0. Лише у другому таймі суперникам вдалося не тільки зрівняти, а й збільшити рахунок - 1:2. На жаль, “синьо-білі” поступаються у першій грі турніру. Наступний матч підопічні Сергія Ященка зіграють 9 лютого з Полтавою.

Телеграф поцікавився у головного тренера "Кременя" Сергія Ященка, проти кого все-таки зіграла наша команда.

- Дивлячись зі складу - команда вільних агентів, але організатори нас не попереджали про зміни, - додав керманич "синьо-білих". - У першому таймі зіграла основа команди. Перевага була на нашій стороні. Перший гол забили на початку гри, ще два голи не зарахували, арбітри вказали на офсайд. Після перерви на поле випустили новачків та гравців, які не часто виходили у першій половині чемпіонату, - додав тренер.

МФК "Кремінь" (Кременчук) - Збірна вільних агентів 1:2 (1:0)
Голи: Кошадзе 8 - Шевченко 60, 80.
Арбітр: Дробітько Олег , Асистенти арбітра: Матяш Олександр, Потькало Дмитро.
 "Кремінь" (Кременчук): Онопко, Бичков, Ентін (Поплавця, 46), Кравчук, Горват (Сидоренко, 46), Лісовий (Корох, 69), Богданов, Степанчук (Скоцький, 55), Кошадзе, Тимченко, Козлов ( Тєртишний, 62). Гл. тренер: Ященко Сергій
Збірна вільних агентів: Бурдейний, Радченко, Тарасенко, Ятченко, Задорожній, На перегляді, Воронченко (Осадчий, 46), Іванов, Гнущенко, Рябушко (Гарбар, 46), Шевченко. Тренер: Троїцький Ігор