ХК "Кременчук" без проблем здолав "Компаньйон"

31.10.2015, 19:54 Переглядів: 2 279

Кременчуцька команда закріпилася на другому місці турнірної таблиці

Хокейний клуб "Кременчук" прогнозовано здолав столичний "Компаньйон". У перший день зустрічі, 30 жовтня, питання щодо переможця гри було зняте ще у першому періоді. Господарі шість разів розписалися у воротах Антона Дороша. Матч завершився шатутом ("сухий" матч) кременчуцьких воротарів Шевчука та Безорчука.

ХК "Кременчук" – "Компаньйон" – 14:0 (6:0; 5:0; 3:0)

Голи: 1:0. Бойков (Луговий, Дегтярьов, 4:38), 2:0. Чернишенко (Янішевський, Підгурський, 5:04), 3:0. Мікулко (Т. Гриценко, Петранговський, 12:19), 4:0. Костюк (Дегтярьов, Сірченко, 14:43), 5:0. Т. Гриценко (Петранговський, 16:19), 6:0. Костюк (Дегтярьов, Луговий, 17:20), 7:0. Акимов (23:42), 8:0. Т. Гриценко (Мікулко, 27:25), 9:0. Луговий (Бойков, Костюк, 28:37), 10:0. В. Романенко (33:16), 11:0. В. Романенко (Коренчук, 34:29), 12:0. Лисак (Карпенко, Коренчук, 40:17), 13:0. Сірченко (Луговий, Бойков, 56:57), 14:0. Петранговський (59:55 – менш.).

Сьогодні, 31 жовтня, наймолодша команда чемпіонату (середній вік 16,8 років) змогла нав'язати боротьбу господарям. У першому періоді першим відкрив рахунок Володимир Варивода. За хвилину кияни зрівняли рахунок - 1:1, але кременчуцька команда змога до перерви вийти вперед. Форвард "Кременчука" Ігор Мікулко з передачі Гриценка забросив шайбу у ворота "Комапаньйона".

У другому періоді підопічні Дмитра Підгурського та Олександра Савицього забили 6 шайб. Третій період також на рахунку кременчуцької команди. У підсумку перемога ХК "Кременчук" з рахунком - 11:2 (2:1; 6:0; 3:1)

Голи: 1:0. Варивода (Т. Гриценко, 9:31 – більш.), 1:1. Кобизєв (11:32), 2:1. Мікулко (Т. Гриценко, 15:50), 3:1. Сірченко (Костюк, 20:34 – більш.), 4:1. Петранговський (Підгурський, 22:21), 5:1. Т. Гриценко (26:00), 6:1. Бойков (Дегтярьов, 28:29), 7:1. Бойков (Луговий, 31:45 – 5х3), 8:1. Т. Гриценко (Мікулко, 38:04), 9:1. Коренчук (Карпенко, 48:17 – більш.), 10:1. Чернишенко (Янішевський, 49:57), 10:2. Крикун (51:01), 11:2. Мікулко (Т. Гриценко, Петранговський, 54:27).

Судді: А. Гладченко, В. Торяник, А. Ходячих

"Кременчук": Єлисєєв (Безорчук, Шевчук). В. Романенко – Акимов, Дегтярьов – Сірченко, Жовнір – Варивода, Качмар – Піддубний. Коренчук – Карпенко – Лисак, Луговий – Костюк – Бойков, Підгурський – Чернишенко – Янішевський, Мікулко – Т. Гриценко – Петранговський.

"Компаньйон": Петленко. Козачук – Горлушко, Жариков – Швачка, Савицький – Артем’єв, Узаков – Татарін. Шиманський – Шах – Чорний, Кобизєв – Орлов – Волков, Янович – Крикун – Храмков, Рябенко, Трохимчук.

Перемоги дозволили команді Дмитра Підгурського закріпитися на другій позиції у турнірній таблиці чемпіонату.

Наступні поєдинки "Кременчук" проведе у Харкові 11-12 листопада проти "Юності".

Результати 6 туру:

29 жовтня

"Рапід" - "Дженералз" 1:22

30 жвтня

"Рапід" - "Дженералз" 0:10 (0:3, 0:5, 0:2)

"Білий Барс" - "Витязь" 3:4 Б (1:2, 2:0, 0:1, 0:0, 0:1)

"Кременчук" - "Компаньйон" 14:0 (6:0, 5:0, 3:0)

31 жовтня

"Кременчук" - "Компаньйон" 11:2 (2:1; 6:0; 3:1)

"Білий Барс" - "Витязь" 2:4 (0:2; 1:2; 1:0)

"Донбас" - "Юність" 13:0 (6:0, 5:0, 2:0)

1 листопада

"Донбас" - "Юність" 23:0 (5:0; 8:0; 10:0)

Турнірна таблиця:

Але в міжнародну паузу кременчуцьких уболівальників очікують матчі Euro Ice Hockey Challenge у Румунії. Чемпіонат пройде з 6 до 8 листопада. На перший навчально-тренувальний збір національної команди під керівництвом тренера збірної України з хокею Олександром Савицьким, викликали 11 гравців "Кременчука".

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФХУ