Підопічні кременчуцьких тренерів поїдуть на Олімпійські ігри

16.09.2015, 17:46 Переглядів: 3 276

Жан Беленюк та Дімітрій Тімченко переможці чемпіонату світу з греко-римської боротьби

У Лас-Вегасі (США) пройшов чемпіонат світу з греко-римської боротьби. Під керівництвом кременчуцьких тренерів Анатолія Коханевича та Олега Сазонова виступили: Жан Беленюк, Дімітрій Тімченко та Дмитро Пишков.

Дімітрій Тімченко, який представив Харків-Кременчук, виграв бронзу у вазі до 98 кг. У чвертьфіналі Тімченко поступився майбутньому чемпіону - Артуру Алексаняну з Вірменії.

У поєдинку за "бронзу" Тімченку протистояв румунський спортсмен Алін Алексус Сіураріу, який неадекватно повівся в кінці бою.

Спочатку він застрибнув на українця, а потім кілька разів ударив його головою.

У підсумку, Дімітрій здолав суперника з рахунком 4:2, і не піддався на провокацію Сіураріу.

24-річний киянин руандійського походження Жан Беленюк виборов титул чемпіона світу у ваговій категорії до 85 кілограм.

У ваговій категорії до 75 кг Дмитро Пишков програв свій перший поєдинок Досжану Картікову з Казахстану - 2:4 (1:3).

Загалом українська збірна посіла третє місце у загальному командному заліку. А Жан Беленюк та Дімітрій Тімченко здобули ліцензії на олімпійські ігри.

Автор: Альона Душенко Джерело відео: United World Wrestling