"Кремінь" вдома переміг "Зорю U-21"

11.07.2015, 09:20 Переглядів: 2 072

"Кремінь" провів третю товариську зустріч

«Кремінь» переміг молодіжну команду луганської «Зорі» з рахунком – 2:0. Товариський матч відбувся на стадіоні «Кремінь».

Матч відбувся за повної переваги «Кременя». У першому таймі на 14 хвилині Сергій Ченбай відкрив рахунок. На 34 хвилині воротар «синьо-білих» Андрій Олійник відбив пенальті. У другому таймі Валерій Курелех подвоїв перевагу господарів.

«Кремінь» 1 тайм: Олійник, Якименко (Гошковіч 20'), Дугіенко, Ховбоша, Остапенко, Апришко, Даниленко, Таран, Ченбай, Тимченко, Дядик.

«Кремінь» 2 тайм: Онопко, Волошин, Курелех, Процишін, Пасічніченко, Воронкін, Алантьєв, Логінов, Коваленко, Черній, Іванов.

Головний тренер - Сергій Ященко

«Зоря» (U-21): Чижиков, Солдатенко, Оленченко, Волик (Бородай 16'), Скворцов, Бєлоусов, Шапочка, Король (Філінков 82'), Слюсар, Протасов (Васильченко 72'), Стеценко (Повалій 82').