Бойова нічия з лідером чемпіонату (доповнено)

1.05.2015, 23:38 Переглядів: 3 219

Ультрас "Кременя" та "Черкаського Дніпра" провели спільний марш перед матчем

1 травня Кремінь у центральному матчі туру зіграв у нічию з лідером чемпіонату Черкаським Дніпром. МФК «Кремінь» (Кременчук) - «Черкаський Дніпро» (Черкаси) - 1:1.

Перед матчем фанати Кременя та Черкаського Дніпра разом провели марш єдності. Близько сотні вболівальників пройшлися до стадіону з гаслами: «Одна, єдина, соборна Україна», «Донецьк, Луганськ – це Україна».

У першому таймі матчу гості неодноразово атакували ворота Віталія Онопко, вдавалося провести кілька гострих атак. На 36 хвилині черкащани перевірили Онопко на стійкість, голкіпер встиг відбити м’яч, але після рикошету міг залетіти у ворота Кременя.

Першими рахунок відкрили кременчужани у другому таймі, на 56 хвилині Сергій Ченбай пробив у ближній кут воріт. За кілька хвилин черкащани зрівняли рахунок – 1:1. Наставник Кременя Сергій Свистун провів кілька замін, щоб освіжити гру, але синьо-білим так і не вдалося збільшити рахунок.

Вперше в історії протистоянь команд, "Кремінь" завоював 1 очко, до цього часу "синьо-білі" жодного разу не перемагали команду з Черкас.

Автор єдиного голу "синьо-білих" Сергій Ченбай прокоментував гру ТелеграфЪ: "Игра была тяжелой, мы наверное больше играли вторым номером, ждали свой шанс в контратаках, так как Днепр больше владел мячом. Ребята оставили все силы на поле, по игре,думаю, ничья это закономерный результат.

Когда я забивал конечно нам немножко подфартило, потому что их защитник просто покатил мяч в свободную зону где был один. Ну а дальше просто принял и зряче в ближний угол ударил.

Нашей игрой не сильно удовлетворен, хочется играть и получать удовольствие от футбола, контролировать ход матча, а в матче с Черкассами у нас это не получилось. Поверьте, мы хотели выиграть и настраивались на победу, но чуть не получилось. Забей я свой второй момент и все могло быть по другому.Хотя мяч и по нашей штрафной пару раз очень опасно летал.

После игры большинство ребят были расстроены что не взяли 3 очка, это хорошо, значит потенциал у нас есть. Но повторюсь, считаю результат закономерным".

Голи: 1:0 - Ченбай (56'), 1:1 - Сторчоус (60')

«Кремінь»: Онопко, Курелех (Логінов 67'), Буличов, Кунєв (Пасічніченко 75'), Алексанов (Волошин 46'), Борзенко (к), Апришко, Павлик (Собко 71'), Ченбай, Саркісян (Гаді 82'), Черній.

Запасні: Олійник, Стебловський.

Головний тренер - Сергій Свистун

«Черкаський Дніпро»: Мирний, Шопін, Тарасенко (к), Бурлін, Давидов, Лісовий (Сторчоус 30'), Кішка, Мединський (Синегуб 83'), Захаревич (Гонщик 90 + 3'), Бушман (Довбік 46'), Батальський (Скарлош 66').

13

Попереду в "Кременя" ще одна гра з лідером чемпіонату, 6 травня о 19:00 Кремінь зіграє на виїді в Києві з "Оболонь-Бровар".

Автор: Альона Душенко Джерело відео: МФК "Кремінь"