«ТелеграфЪ» печатает письма предпринимателей, киоски которых решила снести городская власть

13.01.2012, 11:52 Переглядів: 3 232

Еще в августе прошлого года коммунальное предприятие «Рыночная площадь», которое подчиняется городской власти, решило в одностороннем порядке разорвать договор с предпринимателями. Пять предпринимателей арендуют городскую землю — они разместили свои киоски напротив Центрального рынка (ул. Первомайская) и работают уже много лет.

В августе после их обращения к власти договор предпринимателям продлили — до конца года.
Люди хотят работать на этом же месте и дальше — они снова обратились к мэру города Олегу Бабаеву с просьбой продлить договора. Однако все пять предпринимателей на сегодня имеют предписания — убрать киоски до 16 января.


Письма предпринимателей «ТелеграфЪ» печатает с сокращениями.

 

«Нашим киоскам грозит снос до 16 января 2012г. и никто не предоставил альтернативного места дислокации. В сфере уличной торговли задействованы сотни человек, но именно наши киоски мешают городским властям, а на каком основании нам отказывают в продлении аренды и праве на труд, представители власти так и не объяснили.На мой взгляд, справедливо было бы как минимум разработать новую схему размещения объектов мелкорозничной торговли, но власть проигнорировала наши обращения , а депутат Холод предложил «дорогой» выход из создавшейся ситуации. Киоски и павильоны могли бы работать на основании продленных договоров аренды...но, увы.
Я считаю,что место, где расположены киоски ЧП «КАСАЙ» «расчищают» необоснованно, без решения суда чиновники не имеют права сносить ни один объект в городе. И не важно, ларек это или небоскреб. Право на защиту своего бизнеса ,собственности и др.благ является неотъемлемым правом гражданина, но почему-то у нас в городе его отбирают нынешние чиновники. Когда чиновник хочет пнуть начищенным ботинком, то это означает, что ты упадешь и должен все начинать заново, если хватит здоровья и жизни.. Предпринимателям без конца приходится бороться за выживание, это приводит к невозможности обеспечить качественное обслуживание и качественный «продукт», мы разоряемся на бесконечных поборах.


В случае с киосками налицо самоуправство и превышение должностных полномочий. От сноса киосков выигрывают только чиновники. (...)Весь малый бизнес зависит от чиновничьего решения, которое и ломает бизнес, победу присуждает тому, кто даст пухлый конверт с .......грн или по указанию начальства . В нашем городе ни для кого не секрет, что власть злоупотребляет своими полномочиями на корысть своего бизнеса. В данном случае снос киосков по ул.Первомайская проводится с целью расчистки территории для дальнейшего строительства (...)


Когда чиновники застраивают город своими мегамаркетами и говорят о желании жить как в Европе, хочется привести пример .
В Берлине практикуют не разрешительный, а уведомительный порядок торговли. Отнес бумагу в управу, свидетельство о легальной торговле, и торгуй спокойно. И ставишь свой киоск, куда хочешь. Твою продукцию даже не проверяет СЭС. Только в случае, если кто-то отравился и написал жалобу. В Нью-Йорке уличные продавцы получают 853 разрешения на торговлю разными товарами. (...) Ларьки и киоски есть во всем мире, подобная торговля считается цивилизованной, а у нас категорически нецивилизованной...
Обращаюсь к кременчужанам с просьбой подсказать независимые от городской власти институты гражданского общества, способные оказать помощь загибающимся под гнетом «молодой команды» малому бизнесу и эффективно реализовать право граждан на обращение и помощь от органов государства. На данный момент мы находимся под прессингом представителей местных властей с требованиями убрать киоски, с оскорблениями и шантажом. Фактически своими действиями городские власти нарушают статьи Конституции и лишают людей права на труд, на предпринимательскую деятельность и права на собственность..»


Натали Зыбина

 

«Шановний Олег Мейданович! Звертаюся до Вас вдруге! Я, підприємець («ПП Касай») прошу Вас втрутитися особисто без посередників до нашої справи стосовно ліквідації мого бізнесу та зносу торгівельних облаштованих кіосків на приринковій площі на вул Першотравневій, а також інших кіосків , що потрапили в немилість до органів влади нашого міста. Всі права на торгівлю та надання послуг були оформлені в законному порядку , єдина підстава для зносу зі слів ваших помічників – це депутатське рішення...Чим вмотивоване це рішення, я також не отримав пояснення...Тому вважаю, що мене позбавляють можливості займатися бізнесом незаконно на користь привілейованих суб'єктів підприємницької діяльності.
(Держрегулювання підприємництва «Втручання державних органів у господарську діяльність підприємців не допускається, якщо вона не зачіпає передбачених законодавством України прав державних органів по здійсненню контролю за діяльністю підприємців.»
Не допускається прийняття державними органами актів, які визначають привілейоване становище суб'єктів підприємницької діяльності однієї з форм власності щодо суб'єктів підприємницької діяльності інших форм власності.(...) )


Депутат Холод Євген Миколайович, на превеликий жаль, пропонує цілком неможливий вихід із нашого загрозливого становища.. бо від зносу моїх кіосків ( і не тільки моїх) терплю непомірні збитки демонтаж кіосків в невідомому напрямку за власні кошти.Торгівельні павільйони обійшлися для організації власного бізнесу близько 35 000 грн. кожний, а їх 3 , втрата часу та прибутку, втрата більш як 15 робочих місць, втрата нервових клітин.. Поясніть, чому мої кіоски з ремонту мобільних телефонів заважають мерії, якщо напроти на вул. Першотравнева теж стоять кіоски з одягом та чебуреками.


Якщо саме так міська влада в особах депутатів, що якби проголосували про наш знос, хоче звільнити місто від малого бізнесу, то хочу пригадати, що обов’язки депутатів не тільки брати участь на засіданнях і обговорювати знос, а й головний обов’язок підтримувати тісні звязки з виборцями, інформувати нас і про ініціаторів таких «корисних» пропозицій .(...) Ми впоралися з підвищенням цін, зміною системи оподаткування, з хабарами, але неможливо працювати ні для себе, ні для постійних клієнтів, ні на користь держави при несприятливих умовах в органах держуправління, що будують «свої» відносини. Така політика у місті не зрозуміла! (...) Вважаю доцільним проінформувати Вас, як мера і як полковника, що тиск зі сторони місцевих органів заважає нормально працювати .


(...) Чому знесення мого кіоску потрібно владі? Як зберегти 15 робочих місць для людей? Хто відшкодує збитки нашим родинам ? Адже не я розробляв схему розміщення кіосків 6 років тому, а мерія приймає нові правила, що вбивають мій та інших підприємців бізнес.
Тому прошу Вас, Олег Мейданович, особисто розглянути мою справу і відхилити рішення щодо зносу кіосків. Продовжити договір оренди на 2 роки, захистити бізнес від корупції та хабарництва на території вул Першотравнева. Зі свого боку я гарантую вносити в повній мірі свою частку до інфраструктури міста, за 2 роки перенести свій бізнес в інше місце.Я вірю, що в нашій країні можливо відстояти права за допомогою людей, що не втратили совість та здоровий глузд!


З повагою, Юрій Касай

Автор: minchuk
Теги: киоски
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 11 від 14 березня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх