Бібліотекарі перенесли кременчужан в атмосферу часів Другої світової війни

5.05.2017, 10:45 Просмотров: 2 211

Бібліотекарі перенесли кременчужан в атмосферу часів Другої світової війни

Спільно з краєзнавчим музеєм вони організували виїзну вуличну виставку-інсталяцію

Фото: Александр Попенко

4 травня відділ абонементу ЦМБ ім. М.Горького спільно з Кременчуцьким краєзнавчим музеєм організував виїзну вуличну виставку - інсталяцію «І був Солдат… І була Перемога!».

 

Перший розділ виставки «Солдатська доля – сенс мого життя» представляла Лідія Шаткова – співавтор книг «Живи, Пам’ять!».

 

Подружжя Шаткових Юрій Пантелеймонович і Лідія Дмитрівна протягом тридцяти років збирали матеріали про свідків і учасників історичних подій, що увійшли до Книги Пам’яті «Подвиг кременчужан безсмертний». 32 томи-альбоми, довгий та сумний маркиролог полеглих на фронтах Другої світової війни. І як підсумок – видання книг під загальною назвою «Живи, Пам’ять!», що налічує 6 томів. Це була робота душі і серця.

 

Другий розділ «А час над пам’яттю не владний…» представив Кременчуцький краєзнавчий музей. У вітрині під склом можна було побачити предмети вжитку воєнних років: флягу, командирський планшет, бінокль, листи-трикутники та ін. Особливу увагу і цікавість кременчужан викликав гучномовець 1938 року, який був розміщений на фасаді бібліотеки.

 

Третій розділ виставки «Легенда. Історія. Пошук.» представив краєзнавець Вячеслав Івушкін. Його експонати – це історичні знахідки, результат пошукової роботи на території Кременчуцького району.

 

Атмосферу часів Другої світової війни допоміг передати Віктор Щербина, що був одягнений у військову форму того періоду. Усе це відбувалося під звуки відомих мелодій воєнних років.

 

Загалом виставка викликала неабиякий інтерес серед школярів та пересічних кременчужан.

 

З Днем Перемоги, рідне місто!

Автор: Руслана Горгола Фото: Александр Попенко
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх