«Кремінь» виграв Кубок Пожечевського (доповнено)

15.02.2017, 16:31 Переглядів: 2 857

Кременчуцькі футболісти у серії пенальті перемогли "Інгулець"

15 лютого футболісти "Кременя" у фіналі Кубку Пожечевського перемогли "Інгулець" в серії пенальті.

У с. Копили на базі ФК "Полтава" завершився Кубок Пожечевського. Напередодні у матчі за бронзові нагороди зустрілися минулорічні переможці Кубку Пожечевського. Нафтовик мінімально переміг Полтаву з рахунком - 2:1.

"Кремінь" - "Інгулець" - 2:2 (по пен. 4:3)

Голи: Тимченко 32', Тєртишний 36' - Немтінов 24'(п), Боровський 90+2'

"Інгулець": Ганєв, Шарко (Колесников, 61), Клименко, Коцюмака, Гвоздевич (Красов, 61), Світличний, Ткачов, Немтінов, Боровський, Павелько (Запорожець, 56), Вечтомов.

Запасні: Попович, Мучак, Климаков, Кретов

Головний тренер: Сергій Лавриненко

"Кремінь": Онопко, Бичков, Ентін, Кравчук, Горват, Лісовий (Cкоцький, 58), Богданов, Степанчук, Кошадзе (Сидоренко, 72), Тєртишний, Тимченко

Запасні: Лєнчінков, Сорокін, Пилипенко, Дудка, Кукць

Головний тренер: Сергій Ященко

Керманич “Кременя” у фінальній грі через травми футболістів не зміг розраховувати на ряд гравців. Тому лави “синьо-білих” поповнили кременчуцькі вихованці “Кремінь U-17”: Іван Сорокін, Віктор Пелипенко, Іван Куць та Микита Дудка.

Вже на початку гри команди обмінялися моментами. Спочатку Тєртишний не зміг скористався помилкою в обороні “Інгульця”, а згодом голкіпер “Кременя” Онопко врятував команду. У другому моменті воротар “Кременя” сфолив на Антоні Шарко. Арбітр назначив пенальті, який вдало реалізував Євген Немтінов. Петровці продовжили тиск на ворота “Кременя”. Непоганий момент був у Шарко, але пробив головою повз ворота. Відповідь від “Кременя” не забарилася. Капітан “синьо-білих” Тимченко зрівняв рахунок замкнувши передачу від Лісового. За кілька хвилин після передачі Сергія Степанчука Дмитро Тєртишний вивів команду вперед.

У другому таймі команди поперемінно штурмували ворота суперника. Основний час матчу спливав і перемога “Кременя” була майже в кишені, але останній штурм “Інгульця” завершився успіхом. Боровський перевів гру в серію пенальті. Зазначимо, що регламентом не передбачений овертайм.

Серія пенальті: Першим пробивав Боровський, йому вдалося розвести Онопко та м'яч по різним кутам. Степанчук впевнено пробив у дев'ятку. Удар від Світличного взяв Онопко. Богданову не вдалося переграти воротаря. Запорожець забиває - 2:1. Тєртишний забиває - 2:2. Немтінову не вдалося пробити надійний захист кіпера “Кременя”. Скоцький забиває - 3:2. Вечтомов забиває. Тимченко переграв Ганєва.

"Кремінь" стає третім володарем Кубку Пожечевського. До цього кубок виграла Полтава, а позаминулого року - Нафтовик.

Післяматчеві коментарі

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Олег Дубина, МФК "Кремінь" Джерело відео: kremen tv