Кременчуцькі футболісти зіграли з молодіжною командою «Олександрії»

1.07.2017, 18:54 Переглядів: 2 675

Матч завершився внічию

1 липня футболісти "Кременя" зіграли в Олександрії з місцевою командою "Олександрія U-21". Матч завершився з рахунком 2:2.

"Олександрія" U-21 - "Кремінь"
Голи: Сергій Райлян (26, 73) - Саркісян 17', Тєртишний 82'

"Кремінь": Олійник, Кравчук, Бичков, Горват, ГНП, Піскун, Богданов, Степанчук (ГНП 10'), Тимченко, Саркісян, ГНП.

На заміну виходили: Іванов, Галата, Дудка, гравці на перегляді.

ГНП* - гравець на перегляді

Підопічні Сергія Ященка провели черговий контрольний поєдинок в рамках навчально-тренувального збору. Напередодні в Олександрії "синьо-білі" у більшості поступилися основній команді.

Як повідомляє прес-служба Олександрії, матч видався цікавим та бойовим. Гравці обох команд намагалися продемонструвати свої найкращі якості, а боротьба за м’яч велася на кожному клаптику футбольного поля. Кременю вдалося першим відкрити рахунок в звітній зустрічі. Після передачі з правого флангу, гравець «Кременя» ударом головою відправив м’яч в «дев’ятку». За декілька хвилин господарі провели контратаку, яка закінчилася голом. Євген Протасов здійснив забігання лівим флангом, виконав простріл в штрафний майданчик, а набігаючий Сергій Райлян результативно цю передачу.

В середині другого тайму, все той же досить активний Сергій Райлян відзначився другим голом, тим самим вивів свою команду вперед. Цього разу Сергій наважився пробити з-за меж штрафного майданчика і його удар прийшовся в «дев’ятку». Та все ж таки, під завісу матчу гостям вдалося зрівняти рахунок. Суперники провели масовану атаку воріт «городян», а гравцеві «Кременя» вдалося пробити через частокіл ніг захисників в нижній кут воріт.

7 липня "Кремінь" зіграє з "Полтавою" у Копилах. 9 липня "синьо-білі" на виїзді зіграють зі "Львовом" в рамках Кубка України.

Автор: Альона Душенко Джерело відео: FCO 1948