Третя медаль за 6 днів: Єгор Дементьєв першим долає 200 км

10.08.2018, 09:41 Переглядів: 3 291

Кременчужанин не зупиняється на досягнутому. Так тримати!

8 серпня кременчужанин Єгор Дементьєв завоював золото на Континентальній багатоденній гонці. Перший етап відбувся в Румунії - Romanian Cycling Tour. Спортсменам необхідно було подолати дистанцію в 199 км.

Під керівництвом тренер Віктора Дементьєва Єгор першим фінішував на дистанції з часом 4:18:11. Він завоював золоту медаль та додав бали до світового рейтингу. Поступившись на 9 секунд другим фінішував українець Андрій Братащук. Далі місця розділилися між італійцями та угорці. Ще один українець Олександр Превар фінішував 7 разом зі спортсменами з Молдови, Нідерландів, Угорщини, Румунії й Італії.

Нагадаємо, що лише 4 дні тому в італійському місті Маніаго Єгор Дементьєв на паралімпійський чемпіонат світу з велоспорту завоював дві нагороди. "Срібло" в груповій шосейній гонці та "бронзову" нагороду в індивідуальній гонці на час.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Віктор Дементьєв