Зі швидкістю тигра велогонщик Єгор Дементьєв завоював «срібло» чемпіонату світу

6.08.2018, 15:15 Переглядів: 2 835

Кременчужанин за два дні завоював вже другу нагороду на паралімпійському чемпіонаті світу

Кременчуцький велогонщик Єгор Дементьєв за два дні завоював вже другу нагороду на паралімпійському чемпіонаті світу. Наш спортсмен під керівництвом тренера Віктора Дементьєва фінішував другим у груповій велогонці в Маніаго (Італія).

У груповій шосейній гонці Єгор Дементьєв виборов срібну медаль, поступившись лише австралійцю Елістер Донохью. Наш спортсмен подолав дистанцію 81,6 км за 1 година 51 хвилина 44 секунди, це приблизна середня швидкість, яку розвиває тигр (від 40 до 65 км за год).

Єгор Дементьєв вже встиг завоювати “бронзову” нагороду в індивідуальній гонці на час.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Віктор Дементьєв