АЗК UPG підтримала проведення благодійного забігу в Кременчуці

28.09.2021, 10:00 Переглядів: 1 172

 

Працівники мережі АЗК UPG приєдналися до благодійного забігу, який цими днями відбувся у м. Кременчук. Захід згуртував більше півтисячі мешканців та гостей міста навколо єдиної мети – допомогти онкохворим дітям швидше одужати.

Біжимо, щоб врятувати життя – під таким гаслом долали дистанції співробітники АЗК UPG №126 у м.Кременчук, які, разом зі своїми сім’ями, об’єдналися в дружню команду.

Хто бере – наповнює долоні, хто віддає – наповнює серце. Цей відомий вислів Лао Цзи співзвучний із позицією UPG, яка не залишається осторонь благодійних справ, а особливо, коли це стосується дітей. У компанії переконані, що соціальний напрям є невід’ємною складовою розвитку відповідального бізнесу сьогодні. UPG вже не вперше виступає партнером спортивних змагань, які відбуваються у місті та підтримує благодійні ініціативи. Цей раз не став винятком.

Ділячись своїми емоціями після фінішу, працівники мережі АЗК UPG розповідають, що участь у таких заходах не лише додає позитивних емоцій та драйву, а й згуртовує колег. Це гарно, а головне – з користю проведений час не лише для власного здоров’я, а й маленький внесок у спільну добру справу. Адже у такі моменти вкотре усвідомлюєш, що добро починається із кожного з нас.

 

В рамках партнерства між учасниками спортивного заходу також було розіграно паливні картки мережі АЗК UPG.

Організатори забігу повідомляють, що усі зібрані кошти підуть на потреби Полтавського обласного відділення дитячої онкогематології, в якому лікуються онкохворі дітки з усієї області.

 

Автор: на правах реклами
Теги:
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх