Зеленський започаткував День пам'яті захисників України

25.08.2019, 14:05 Просмотров: 1 932 Комментариев: 2

 

Щорічно 29 серпня в Україні на офіційному рівні будуть віддавати шану захисникам, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

23 серпня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №621/2019 «Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України». Про це пан Зеленський повідомив під час урочистостей до Дня Незалежності.

 

Цей День буде відзначатися щорічно 29 серпня.  


В останні роки 29 серпня є датою, коли в Україні, в тому числі у Кременчуці, шанують пам'ять бійців, які загинули під час Іловайського котла. Цьогоріч ці заходи відбудуться о 9:00 у парку Ювілейному та о 10:00 на Свіштовському кладовищі в секторі Героїв АТО.


 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №621/2019

Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

 

На підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві постановляю:

 

  1. Установити в Україні День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, який відзначати щорічно. 29 серпня.
  2. Кабінету Міністрів України розробити із залученням громадськості, родин загиблих захисників України та затвердити комплексний план заходів із належного вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
  3. Міністерству закордонних справ України забезпечувати проведення закордонними дипломатичними установами України заходів із вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, а також участь представників дипломатичного корпусу іноземних держав, акредитованих в Україні, у відповідних офіційних заходах, які проводитимуться в Україні.
  4. Обласним, Київській міській державним адміністраціям забезпечувати здійснення заходів із вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
  5. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

 

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

 

23 серпня 2019 року

Автор: solod Источник фото: Офіс Президента України

Комментарии: 2

62
26 августа 2019 01:34

Пока бОгдан во Франции зеля принимает норм указы)


0
3 249
26 августа 2019 07:35

лучше бы он освободил кого нибудь, языком только....


-4
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх