Три шайби закинутi у більшості: «Кременчук» перемагає донецький «Донбас»

23.11.2019, 19:02 Переглядів: 2 865 Коментарів: 2

Голкіпер кременчужан В'ячеслав Новицький оформив шатаут

Сьогодні, 23 листопада, на льодовій арені "Айсберг" хокеїсти "Кременчука" "всуху" перемогли донецький "Донбас".

«Кременчук» - «Донбас» 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Кисельов (Серанов, - більш), 16:32; 2:0 Пукс (Орлов, Боєвих - більш), 30:49; 3:0 Орлов (Пукс, - більш), 49:31.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Бабрусьов - Григорян, Хрішпенц - Боєвих, Грицьких - Толстушко, Варава - Роганов; Бондарук - Серанов - Кисельов (К), Орлов - Пукс (А) - Созонов, Савченко - Гриценко (А) - Ворона, Чердак- Олійник - Свищев.

Донбас: Горячевських (Дьяченко); Сильницький - Романенко, Пангелов-Юлдашев (А) - Курбатов, Большаков - Жовнір, Яковлєв - Григор'єв; Лялька (К) - Мазур - Коренчук (А), Матерухін - Карамнов - Нікіфоров, Шишлянніков - Подзіньш - Костіков, Рибчик - Разумов - Мостовий

Як і передбачалося раніше, матч команди почали гостро і на швидкостях, попутно обмінюючись обопільними атаками. Однак, впевнена гра в воротах В'ячеслава Новицького і Степана Горячевських не дозволила жодній із команд відзначитися.

Рахунок закинутим шайбам був відкритий за 3 хвилини до кінця першого періоду - гол в "роздягальню" донеччанам відправив капітан "городян" Микола Кисельов.

Другу половину другого періоду донецький клуб провів в атаках, намагаючись порівняти рахунок. І цифри на табло таки змінилися, проте не в приємну для донеччан сторону - вдруге у воротах Степана Горячевських ефектно розписався Олександр Пукс, забезпечивши своїй команді комфортну перевагу.

Заключний відрізок зустрічі пройшов за сценарієм перших двох - підопічні Сергія Вітера активно і багато атакують, а в середині періоду пропускають. Таким чином, на 49 хвилині матчу Дмитро Орлов зробив рахунок 3:0 на табло і допоміг своїй команді записати собі в актив 6 перемогу поспіль.

Варто відзначити, що всі три шайби "городяни" закинули в більшості, отримавши в цьому поєдинку фактично 100% реалізації вилучень противника - «Кременчук» використовував 3 шанси з 4 порушень «Донбасу».

Підсумок зустрічі - 3:0, ворота В'ячеслава Новицького так і залишилися сухими, а кременчужани з 47 очками продовжують переможну ходу. У свою чергу, «Донбас», який набрав 32 бали так і залишився на третьому рядку.

Головний тренер ХК «Кременчук» Олександр Савицький:

- Хлопців просили грати активно весь матч, боротися по всьому майданчику, менше часу давати супернику для прийняття рішення. Молодці хлопці, добре відпрацювали, ми дуже задоволені, спасибі їм велике.

- Як виглядав сьогодні новачок Микита Олійник?

- Він намагався. Видно було, що давно не грав, але будемо працювати - він непоганий хокеїст.

- Як будете грати ще три поєдинки поспіль з командами Топ-3?

- Готуємося до всіх матчів однаково - це і є наш запорука успіху.

- За тиждень гра в Дружківці з "Донбасом" ваші очікування?

- Зараз прийдемо в себе і підійдемо до гри з повною готовністю.