«Слони» на останніх хвилинах втратили перемогу

10.10.2016, 09:01 Переглядів: 1 917

Баскетбольний клуб "Запоріжжя-ZOG" дотиснув "Кремінь"

9 жовтня баскетбольний клуб "Кремінь" зазнав другої домашньої поразки поспіль. Після поразки від "Дніпра" підопічні Бориса Сагая втратили перемогу на останніх хвилинах з рахунком - 68:73.

“Кремінь” – “Запоріжжя-ZOG” 68:73 (13:16, 17:22, 15:15, 23:20)

“Кремінь”: Балашов 16, Тіщенко 14+8 підбирань, Шостуха 11

“Запоріжжя-ZOG”: Буренко 18+7 підбирань +5 передач, Рибалко 16, Конате 12+13 підбирань, Змітрович 10

Вже з перших хвилин матчу запорожці підтвердили статус фаворита, отримавши невелику перевагу в рахунку, якою володіли протягом всієї першої половини зустрічі. Лише один раз – в середині другого періоду, “Кремню” вдалося вийти вперед, проте у відповідь підопічні Бориса Сагая отримали потужний ривок суперника. За підсумками перших 20 хвилин підопічні Дмитра Щиглінского переважалі опонентів практично за всіма статистичними показниками, а результативна гра лави стала ще одним фактором, який дозволив “Запоріжжю” піти на велику перерву з 8-очковим гандикапом.

У другій половині матчу “Кремінь” не давав суперникові піти у відрив завдяки дальнім влучанням Балашова і більш агресивній грі в захисті. Апогеєм погоні для господарів стала друга половина заключного періоду, коли підопічні Сагая зуміли-таки підібратися до суперника на відстань 1 очка. Однак зробити головний точний кидок в цьому матчі “Кременю” так і не вдалося, а триочковий Овдеєнка за 40 секунд до фінальної сирени вбив інтригу в матчі.

Післяматчеві коментарі тренерів та гравців "Кременя" та "Запоріжжя"