ХК "Кременчук" зрівняв рахунок у серії плей-офф

27.03.2015, 23:54 Переглядів: 1 900

28 березня о 18:30 відбудеться вирішальний поєдинок за путівку до фіналу

На відміну від "Дженералз", який 28 березня програв АТЕКу - 1:3 (0:0; 1:1; 0:2) ХК "Кременчук" зумів продовжити серію, обігравши харківський Витязь.

ХК "Кременчук" у першому періоді повів у рахунку, з подачі Жовніра у ворота суперника пробив Дворник, а через 20 секунд харків’ян врятувала стійка воріт.

На початку другого періоду воротар господарів пропустив шайбу, при цьому удар харків’янина не лише зрівняв рахунок, а й зніс ворота разом з Едуардом Захарченко. Вболівальники побачили не лише драки на полі, а й неймовірні півтори хвилини, коли "Витязь" грав вп'ятьох проти трьох гравців "Кременчука". Наші встояли і зберегли рахунок 2:1 на свою користь.

Третій період був на перевазі кременчуцької команди, коли кременчужанам вдалося закинути шосту шайбу.

Вирішальний поєдинок за путівку до фіналу відбудеться в суботу 28 березня. Початок гри о 18:30.

ХК «Кременчук» – «Витязь» – 6:3 (1:0; 2:2; 3:1)

Судді: А. Сєврук, О. Батєзатов, І. Хохлов

ХК Кременчук: Е. Захарченко. Сірченко – Варивода, Забулонов – Жовнір, Кочмар – В. Романенко, Муль, Логвиненко. Чердак – Кузьмік – Підгурський, Луговий – Чернишенко – Бойков, Лисак – М. Дворник – Микулко, Бобков, А. Захарченко.

Витязь: Харитонов. Матвієнко, Воробйов, Клокол, Попов, Белєвцов, О. Романенко. Алексанян-Петрович – Свищев – Литвиненко, Ісаєнко – Панченко – Лазаренко, Кобиков – Бобовников – Савченко, Максименко – Щербань – Миколенко.

Голи: 1:0. М. Дворник (Жовнір, Микулко, 9:03), 1:1. Панченко (Литвиненко, 20:39 – більш.), 2:1. Чердак (Варивода, 29:03), 3:1. Лисак (Кузьмік, 37:42), 3:2. Свищев (Клокол, О. Романенко, 39:02), 4:2.М. Дворник (Микулко, 43:23), 4:3. Кобиков (Савченко, Бобовников, 45:31), 5:3. Підгурський (Луговий, Варивода, 49:43), 6:3. Лисак (Кузьмік, Чердак, 56:52).

Штраф: 16 – 16