«ЛайфХак» від «Сен-Тропе»: «як правильно вести себе у городі»

2.11.2016, 17:33 Просмотров: 2 469

«ЛайфХак» від «Сен-Тропе»: «як правильно вести себе у городі»

Хлопці «фром Полтава» кумедно розповіли приїжджим про правила етикету у місті

29 жовтня Дімон і Жека з гурту «Сен-Тропе» «викинули» в соцмережі чергове кумедне відео. Звьозди Х-фактора «рішили показать усім приєзжим, як правильно і неправильно вести себе в городі».

 

Дімон та Жека обрали найпопулярніші правила, серед яких: як поводитись у громадському транспорті,  у парках, як знайомитись з дівчатами та де знайти місце, щоб справити нужду.

 

Усім приєжим дивитись відео:

 

 

У коментарях під відео на Youtube, користувачі бажають хлопцям наснаги після «Х-фактора», запевняють, що фанатами їх творчості є не лише «малолетки» та запитують, ко ли ж вийде наступна серія кулінарного шоу «Огірки і помідори».

 

Довідка:
Євген і Дмитро закінчили Полтавський Національний Технічний Університет імені Юрія Кондратюка. «Сен-Тропе» від початку не група, а команда КВК. В кінці лютого 2014 року у фіналі Полтавської ліги КВК команда зняла кліп «Стасі». Вони виграли фінал і стали чемпіонами Полтавської ліги КВК, а кліп став популярним. Пізніше інтернет «порвала» душевна пісня групи «У селові», яку вони нині і виконали на «Х-факторі». Зараз вони мають 6 кліпів на пісні «Стасі», «Бивша», «У селові», «Качки», «На діско» та «Як не знаєш».

 

Автор: Руслана Горгола Видео: Сен-Тропе Источник видео: youtube.com
Теги: Сен-Тропе
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх