У кременчужанки Ольги Ляхової відібрали золото Універсіади

26.08.2017, 11:01 Переглядів: 6 670

Спортсменка подолала дистанцію 800 метрів

Кременчуцька легкоатлетка Ольга Ляхова стала віце-чемпіонкою Всесвітньої Універсіади з бігу на 800 метрів. Українська легкоатлетка Ольга Ляхова поповнила скарбничку збірної України дев'ятим "сріблом" XXIX Всесвітньої літньої Універсіади в Тайбеї (Тайвань).

Ольга Ляхова посіла друге місце у фіналі 800-метрівки, подолавши дистанцію за 2 хвилини 03,11 секунди. На цій дистанції перемогла кубинка Алманса Бланко (2.02,21), "бронза" дісталася Докус Аджок з Уганди (2.03,22).

Як повідомляє сайт xsport, українську легкоатлетку Ольгу Ляхову позбавили золота Всесвітньої літньої Універсіади-2017 в Тайбеї.

Ляхова фінішувала другою у фінальному забігу на 800 метрів, однак кубинка Розі Алманза Бланко була дискваліфікована через порушення правила 163.3b - порушення внутрішньої кордону.

Судячи з усього, кубинська команда оскаржила рішення залишити їх спортсменку без результату і, після того, як їх апеляція була розглянута, кубинці віддали золоту медаль, а Ляхова посунулася на другий рядок: