IT STEP SCHOOL. Інноваційна і безпечна школа України під час війни!

26.08.2022, 10:00 Переглядів: 1 925

Вчимо дітей тільки тому, що реально знадобиться їм у майбутньому та дбаємо, щоб їхнє теперішнє було безпечним!В IT STEP SCHOOL ваші діти захищені

Чи буде дитині безпечно в школі під час війни? А раптом обстріли? Ці питання задають собі всі батьки напередодні 1-го вересня. Таке цілком обґрунтоване хвилювання щодо безпеки дітей викликане тим, що в більшій частині шкіл немає бомбосховищ, а є лише підвали, які абсолютно не пристосовані для безпечного і довгого перебування в середині.

 Лише 30% шкіл України мають бомбосховища або підвали, в інших укриття взагалі відсутні. Та навіть серед цих 30% зовсім небагато таких укриттів, які дійсно можуть гарантувати дитині безпеку. Зазвичай – це технічне приміщення школи, підвал, куди наспіх знесли стільці. При цьому такі сховища не мають вентиляції, там вогко і просто небезпечно, бо у разі обвалу стін діти будуть заблоковані через нестачу запасного виходу та можуть просто задихнутися! Також у типових шкільних сховищах відсутня вода, медикаменти, і елементарне вільне місце, щоб розмістити там всіх школярів.

 Зважте самі: в середньостатистичній школі вчиться близько 670 учнів, а маленький підвал, куди пропонують евакуюватись у разі обстрілу, може вміщати в ліпшому випадку 15 дітей. Про яку безпеку взагалі може йти мова?

Невже єдиний вихід – переводити дитину в онлайн-навчання і забрати в неї можливість спілкуватися з однолітками? Адже це надважливо для розвитку дитини і її соціалізації!

Вихід є! І це IT STEP SCHOOL. Ми створили всі умови для безпечного і комфортного перебування дитини у сховищі під час повітряної тривоги.

Ми повністю усвідомлюємо: найцінніше, що є у школи – це діти, яких нам довіряють. І тому ми надаємо їм всі можливі гарантії надійного укриття і безпечного навчання.

 Завдяки старанням і підготовці укриття в IT STEP SCHOOL попри війну ваша дитина продовжить отримувати якісні знання та спілкуватись з однолітками перебуваючи У БЕЗПЕЦІ.

В IT STEP SCHOOL дитина отримає реальні навички, які допоможуть їй в професійній реалізації і успішному майбутньому, замість типового шкільного набору теоретичних знань, який ніколи не знадобиться на практиці.

Ми переконані, що основне завдання школи - це дати дитині знання, які допоможуть їй у побудові кар’єри і ефективного майбутнього життя. Чи дає це звичайна школа? Наша впевнена відповідь - ні! Сучасний світ пішов далеко вперед, а програми, за якими продовжують вчити дітей в звичайних школах, на багато років відстають від життя і не несуть реальної користі. Навіщо вашій дитині загальний набір знань, якщо гугл все рівно знає більше? Наше основне завдання - це дати дитині перш за все навички мислити, щоб дитина була самостійною особистістю, здатною ефективно і осмисллено будувати своє майбутнє.

 Наша ліцензована загальноосвітня школа для учнів 5-11 класів «IT STEP School» повністю відповідає цим вимогам. Школу створено Міжнародною Комп'ютерною Академією IT STEP - практиками і професіоналами з 20-річним досвідом в сфері IT-освіти. Викладачі IT STEP - це люди, що йдуть на крок попереду діджитал прогресу і точно знають, чому навчити ваших дітей сьогодні, щоб це було актуально для них завтра.

Тому, IT STEP SCHOOL - це однозначно школа майбутнього! Тут вивчають географію в 3D окулярах, всі підручники вміщаються в планшеті, а домашніх завдань не буває взагалі - є просто години самостійної роботи в самій школі, щоб звільнити дитині час для хобі і друзів, і водночас із цим – зробити її відповідальною і навчити тайм-менеджменту. Програма IT STEP SCHOOL створена для учнів 5-11 класів з урахуванням всіх особливостей віку і індивідуальності дитини. Тільки в нашій школі з дітьми постійно працюють психологи і куратори, що допомагають ефективно направляти дітей до дружби і активностей, а також мотивують на навчання.

 IT STEP SCHOOL - ліцензована інноваційна школа з поглибленим вивченням IT та популярних в світі іноземних мов: англійської, а також німецької або французької на вибір. Тут є надсучасна лабораторія фізики і хімії, щоб кожна дитина могла сама робити досліди і пізнавати світ, а не просто читати про це з підручника. А стежити за успіхами дитини ви можете в будь-який час онлайн - за допомогою електронного щоденника MyStat, який завжди вам доступний.

В IT STEP School для кожного учня готують індивідуальний планшет і комп'ютер, замість тягання рюкзака із важкими книжками і зошитами.

 В програмі IT STEP School ми робимо акцент на таких уроках і заняттях, що розвивають самостійне мислення дитини, дають їй базу сильних особистісних навичок Soft Skills, бізнес-навичок, знання іноземних мов та знання і практику в IT-сфері. Все це – незамінні якості сучасної людини, яка повністю готова до майбутнього! Наш підхід не має нічого спільного із звичайними шкільними уроками, де дітей досі навчають праці, малюванню кистями чи співам... Ми за уроки, які несуть реальну користь і дають надійну опору для побудови кар’єри і життя!

Ми прагнемо розкрити в кожному учні особистість і тому набираємо лише малокомплектні класи до 16 дітей, щоб приділити увагу кожній дитині особисто.

 БЕЗПЕКА ДЛЯ ВАШОЇ ДИТИНИ ПІД ЧАС ВІЙНИ та АБСОЛЮТНО ІННОВАЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО НАВЧАННЯ - це дві “ноги”, на яких твердо стоїть IT STEP SCHOOL.

Якщо це саме те, чого ви чекаєте від школи, яка без перебільшень є школою успішного життя – ми будемо щиро раді бачити ваших дітей у нас!

Інвестуйте в майбутнє вашої дитини! Записуйтеся на консультацію та навчайтеся в задоволення з нами:

067 899 09 16

073 797 88 17

050 426 07 51

Або за посиланням: https://kremen.itstep.org/its-school

Автор: На правах реклами
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх