У Кременчуці відкрили відремонтоване онкологічне відділення

8.06.2017, 14:05 Просмотров: 5 027 Комментариев: 3

У Кременчуці відкрили відремонтоване онкологічне відділення

Роботи тривали 7 місяців за кошти як обласного бюджету, так і благодійні внески кременчуцьких підприємств

Фото: Олександр Попенко

Сьогодні, 8 червня, урочисто відкрили амбулаторно-поліклінічне відділення Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру. Ремонтні роботи тривали 7 місяців, з жовтня минулого року. 4,5 млн грн залучали з обласного бюджету також долучилися кременчуцькі підприємства «Кременчукгаз» та завод технічного вуглецю.

 

Відкрити онкологічне відділення завітали голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко, керівник медичної галузі області Віктор Лисак, мер Віталій Малецький, обласний онколог Орест Вовк, депутати обласної та міської ради. Зустрічав гостей головний лікар закладу Володимир Севідов.

 

Присутні зазначили, про потребу онкологічного відділення у Кременчуці, адже у місті один з найвищих показників захворюваності не лише на Полтавщині, а й в Україні.

 

У Кременчуці відкрили відремонтоване онкологічне відділення

 

– Раніше у нас було 4 невеличких відділення, а температура у приміщенні не піднімалася вище 16 градусів. Сусідство з патологоанатомічним відділенням позначалося на психологічному стані пацієнтів, - зауважив головний лікар відділення Володимир Севідов.

 

Присутнім показали відремонтовані приміщення рентгенотерапії, стерилізаційної та клінічної лабораторії. У цей час у коридорах в черзі чекали кременчужани – навіть вільних місць, щоб присісти не було.

 

У Кременчуці відкрили відремонтоване онкологічне відділення

 

– Онкологічне захворювання - не вирок, а лише діагноз. Рання діагностика дарує надію на продовження життя, - зазначили присутні.

 

В найближчій перспективі у Кременчуці планують створити сучасний діагностичний центр з сучасним обладнанням. У 2018 році хочуть створити його проект, а залучити кошти з обласного бюджету – в 2019 році. 

Автор: Альона Душенко Фото: Олександр Попенко

Комментарии: 3

772
8 июня 2017 15:12

Знову ця клоунада з лєнтачками. Тьху.

Невже Малєцкий не розуміє як убого він виглядає?..


+12
96
9 июня 2017 10:20

Цитата: Karlos
Знову ця клоунада з лєнтачками. Тьху.
Невже Малєцкий не розуміє як убого він виглядає?..

какая *** разница как он выглядит?

Они больницу отремонтировали, а не ерунду какую-то. В зеркало посмотри сначала и свое отражение "ремонтируй", чем на других указывать


+1
772
14 июня 2017 10:52

Цитата: Джо
какая *** разница как он выглядит? Они больницу отремонтировали, а не ерунду какую-то. В зеркало посмотри сначала и свое отражение "ремонтируй", чем на других указывать

О, елєкторат фіалєтавих приперся. Зуб болить чи дупа, що ти такий істеричний?.

Ось прям ані асабіста отрємантіравалі, да? А бєз ніх нічєго би нє било?


-1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх