І ще раз про вибори в кінці робочого дня

28.02.2019, 18:01 Переглядів: 2 389

 

Вйо обирати кандидата!

27 лютого у соцмережах і Youtube поширився спецвипуск нового сезону аналітично-гумористичної програми Майкла Щура з невимовною назвою «Гратипесикдужкагривнязнакпитаннядоларнуль».До виборів лишається все менше часу, а у вас підгорає, бо не знаєте, за кого голосувати? Передвиборчий період нагадує нескінченний популістичний пін-понг і ви не можете зрозуміти, хто з кандидатів більш ок, а хто менш ок? Спеціально для вас ми робили рубрику «13 питань про кандидата», у якій розбирали найрейтинговіших та найцікавіших (на наш суб'єктивний погляд) політиків. Щодо всіх них ми ставили 13 однакових запитань. Починаючи від найгостріших - «Чи є у кандидата волосся на голові?» та «Хто цей кандидат?», закінчуючи більш лайтовими - «Який головний фейл?», «На що кандидат здатний заради перемоги?» і т.п. І от вам фулл-версія цієї рубрики! Дивіться, визначайте своїх фаворитів та плачте на кухні. Можливо, у квітні знов фіалка розцівте.

Автор: Руслана Горгола Відео: Телебачення Торонто Джерело відео: youtube.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА-2019:

Кандидати

31 березня 2019 року відбудеться голосування на чергових виборах Президента України. Центральна виборча комісія зареєструвала рекордну кількість кандидатів – 44. Кожен з них вніс грошову заставу у розмірі 2,5 млн грн, котра повернеться лише тому, хто переможе на виборах, чи вийде до другого туру.

Офіційні результати першого туру мають оголосити до 10 квітня. Якщо жоден з кандидатів не набере абсолютну більшість голосів громадян, які взяли участь у голосуванні (50% + 1 голос), буде оголошений другий тур, який відбудеться 21 квітня. Публікація його результатів – до 4 травня.

До 3 червня 2019 року новообраний президент має вступити у повноваження із складенням присяги на урочистому засіданні Верховної Ради України.

Важливі матеріали:Свіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх