Житло для переселенців: 12 кімнат у гуртожитку Кременчука ремонтує компанія "Будсервіс"

30.07.2022, 09:00 Переглядів: 2 455

 

У червні 2022 р керуюча компанія розпочала ремонтні роботи у гуртожитку по вул.Східна, 22. Загальна площа, що має бути відремонтована, - 402 кв.м. Сюди входять місця загального користування (кухні, душові, санвузли, коридори) і власне житлові кімнати.

Бригада малярів має зачистити старе покриття, а потім виконати ґрунтовку, штукатурку, побілення та фарбування стін та стель, в деяких кімнатах поклеїти шпалери. Також буде замінено старі вікна на металопластикові, встановлено нові двері, перевірено сантехніку у кожній кімнаті, встановлено нові LED-світильники.

 

- Наразі ми вже завершили роботи в одній секції та перейшли до наступної. Слід сказати, що деякі кімнати у нормальному стані і потребують лише косметичного ремонту, а деякі - зовсім обшарпані, без штукатурки і навіть без батарей. Тут на ремонт піде більше роботи та часу, аби проживання було комфортним, - зазначили в компанії.

Ремонт у гуртожитку здійснюється на замовлення міської влади м.Кременчука, на нього виділені кошти з міського бюджету.

Автор: Пресслужба ТОВ "КК "Будсервіс"
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Будсервіс":

Будсервіс

Про компанію КК "Будсервіс".

Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів. Керуюча компанія обслуговує територію Крюківського району міста Кременчука.

В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОН: +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: 35868931@ukr.netСвіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх