Ремонти будинків з ОСББ пропонує компанія «Будсервіс»

26.07.2022, 15:00 Переглядів: 1 011

 

Співпраця керуючої компанії з ОСББ - один із напрямків роботи компанії "Будсервіс". Розпочавши таку діяльність у 2021 році, зараз, навіть під час воєнного стану, компанія готова надавати послуги з управління для багатоповерхівок, де створено ОСББ.

При цьому компанія розглядає ОСББ не як конкурента, а як партнера, якому може бути корисна, адже має відповідних спеціалістів та матеріально-технічну базу.

На сьогодні у Кременчуці фахівці "Будсервісу" виконують замовлення у будинку по вул. В.Великого, 16. Це шестипід'їздна п'ятиповерхівка, мешканці якої створили ОСББ. 

 

У червні вони замовили послуги з поточного ремонту усіх під’їздів; зараз два під'їзди вже відремонтовано, проводяться роботи у третьому.

 

Такі роботи можна замовити як зі 100% оплатою,  так і скористатися "Інвестиційним пакетом". Це замовлення ремонтів у борг шляхом залучення інвестицій, коли коштів на фонді будинку не вистачає. Керуюча компанія «Будсервіс» пропонує своїм клієнтам виконання ремонту невідкладно, а розрахунок можна буде здійснювати поступово, протягом 12 місяців, а головне — без відсотків. Для цього треба звернутися до компанії для укладання інвестиційного договору.

Через зношеність житлового фонду мешканцям досить складно накопичити кошти на підтримку його в належному стані, що вже говорити про масштабні ремонти та оновлення. До того ж у кожному будинку є боржники, через яких процес накопичення від оплат сумлінних та відповідальних співвласників значно сповільнюється. Тому наша компанія пропонує інвестиційний договір, це оптимальне рішення для співвласників, яке дозволить швидко оновити будинок або оперативно усунути аварійну ситуацію, — розповів директор керуючої компанії Сергій Зінченко .
       ОСББ можуть замовляти у компанії окремі сантехнічні та ремонтні послуги будь-якої складності. Це може бути ремонт м’яких покрівель під ключ, заміна ділянок внутрішньобудинкових мереж, підготовка будинку до опалювального сезону, дератизація, дезінсекція, перевірка димових та вентиляційних каналів тощо. Також ОСББ можуть залучити компанію як управителя для надання всіх послуг, що входять до складу послуги з управління багатоквартирним будинком. 

Для оформлення співпраці між ОСББ та компанією-управителем ОСББ приймає відповідне рішення на загальних зборах, і потім підписується договір. В такому випадку керуюча компанія буде виступати підрядником, а взаємини регулюватися господарсько-правовим договором.

Більш детальну інформацію щодо укладення договорів між ОСББ і керуючою компанією "Будсервіс" у Кременчуці можна отримати за телефоном:

098-88-22-853

Автор: Пресслужба ТОВ «КК «Будсервіс»
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Будсервіс":

Будсервіс

Про компанію КК "Будсервіс".

Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів. Керуюча компанія обслуговує територію Крюківського району міста Кременчука.

В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОН: +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: 35868931@ukr.netСвіжий випуск

№ 40 від 6 жовтня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх