5.09.2017, 10:51 Просмотров: 1 269

У Полтавській області управлінням житлово-комунального господарства ОДА розроблена Програма підтримки населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів для виконання заходів з енергозбереження на 2015-2020 роки, яка затверджена рішенням облради.

 

Полтавщина посідає 13 місце з надання «теплих кредитів»

29.08.2017, 15:28 Просмотров: 1 008

Сьогодні під головуванням заступника голови Полтавської ОДА Романа Товстого відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. Погодили проведення заходів для врегулювання популяції диких кабанів на територіях мисливських угідь всіх форм власності, які входять до зон захисту та нагляду неблагополучних пунктів щодо АЧС.

 

На Полтавщині через АЧС врегулюють популяцію диких кабанів у мисливських угіддях

23.08.2017, 14:33 Просмотров: 1 019

22 серпня у Шишацькій обласній гімназії-інтернаті для обдарованих дітей відбулася обласна педагогічна конференція «Освіта Полтавщина на шляху впровадження нової української школи». Її учасники підбили підсумки минулого навчального року та обговорили реформи наступного.

 

Заклади освіти Полтавщини готові до 2017-2018 навчального року

22.08.2017, 10:24 Просмотров: 1 024

У 2015-му році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у Полтавській області реалізували 24 інвестиційні проекти, у 2016-му – 17. А цьогоріч для участі у конкурсному відборі на фінансування з ДФРР подано 186 інвестиційних проектів. З яких, за результатами оцінки членами регіональної комісії в межах доведеного розміру ДФРР, а на Полтавську область це 93,8 млн грн, відібрано 22 переможці, які отримали найбільшу кількість балів. Наразі проекти погоджені Міжвідомчою комісією при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та затверджені розпорядженням Кабінету Міністрів України. Про це, під час вчорашньої апаратної наради у голови Полтавської ОДА, розповіла директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко.

 

За рахунок коштів ДФРР на Полтавщині планують реалізували більше 20 проектів

21.08.2017, 11:11 Просмотров: 1 031

Етнофестиваль «Гелон-фест» провели в Більську Котелевського району Полтавської області. І це перший із заходів, запланованих до Дня прапора та Дня Незалежності України

 

Вперше на Полтавщині відбувся «Гелон-фест»

17.08.2017, 13:36 Просмотров: 833

Учора відбулося перше засідання новоствореного оперативний штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів. За фактами спроб захоплення майна виїжджатимуть на місця, надаватимуть правову допомогу та фіксуватимуть злочини, щоб притягти до відповідальності винних.

 

На Полтавщині створили оперативний штаб захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів

14.08.2017, 17:33 Просмотров: 759

Нині в області триває підготовка освітніх закладів до нового навчального року. Проводяться ремонти, оновлюється матеріально-технічна база. Не дивлячись на певні проблеми, всі школи з 1 вересня запрацюють у повному обсязі. Про це, зокрема, йшла мова під час чергової апаратної наради у Полтавській ОДА.

 

Всі навчальні заклади Полтавщини вчасно підготують до нового навчального року

3.08.2017, 17:45 Просмотров: 1 393

Завтра відзначається День Національної поліції України. Саме 4 серпня два роки тому Президент Петро Порошенко підписав закон «Про Національну поліцію». Сьогодні ж у Полтаві офіційно привітали та відзначили правоохоронців області.

 

У Полтаві поліцейських привітали з професійним святом та влаштували тематичну виставку

24.07.2017, 14:55 Просмотров: 3 671

Роботи зі зведення мосту через Дніпро, в рамках будівництва обходу Кременчука, планують розпочати вже навесні наступного року. Про це, зокрема, говорили сьогодні на зустрічі голови Полтавської ОДА, керівництва Служби автодоріг області, заступника міністра інфраструктури України та представників підрядної компанії з Китаю.

 

Міст через Дніпро неподалік Кременчука розпочнуть зводити навесні 2018 року

20.07.2017, 10:47 Просмотров: 666

У Полтавській ОДА розпочався прийом заявок на участь в конкурсі інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини». Підприємці та бажаючі ними стати мають трохи менше місяця, щоб розповісти про себе та свою ідею організаторам

 

Організатори конкурсу інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини» оголосили про прийом заявок

Твоя влада:

Проект «Твоя влада» - офіційна сторінка Полтавської обласної держадміністрації

«ТВОЯ ВЛАДА». ПРО ПРОЕКТ

Комунікаційні майданчики розвиваються з неймовірною швидкістю. Обласна влада повинна користуватися ними для ефективного зв’язку з мешканцями Полтавщини.

Відкритість — є одним із головних пріоритетів Полтавської ОДА. Наша структура працює над цим, щоб якомога ефективніша налаштовувати зв’язок з усіма жителями нашої області.

Прес-служба Полтавської ОДА намагається по максимуму використовувати наявні наразі майданчики для комунікації: газети, телебачення, живе спілкування з людьми. Але вже очевидно, що велику частину інформаційного поля зараз займає саме онлайн.

На початковому етапі ми налагодили комунікацію через соціальні мережі: почали інформувати користувачів «Facebook» та «Twitter» про нашу діяльність та робити все можливе, щоб спілкування було діалогом, а не монологом.

Наступний крок — це більш ефективне інформування полтавців про нашу діяльність через інтернет-видання. Полтавська ОДА активно співпрацює з цим видом медіа. Зараз ми відкриваємо проект «Твоя влада», щоб мати можливість показати роботу обласної влади, провести читача коридорами ОДА, познайомити з її працівниками.

Ми готові до діалогу з кожним. Готові до діалогу з Тобою. Тому що ми — Твоя влада.

Прес-служба Полтавської ОДАВверх