Чотири проекти, які за кошти ДФРР реалізують цьогоріч на Полтавщині, продовжать втілювати наступного року

31.10.2017, 13:33 Просмотров: 763

У Полтавській ОДА провели засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

 

Чотири проекти, які за кошти ДФРР реалізують цьогоріч на Полтавщині, продовжать втілювати наступного року

Під час засідання обговорили два питання порядку денного: про перехідні інвестиційні проекти, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР та про результати попереднього конкурсного відбору інвестиційних проектів на 2018 рік.

 

Як розповів перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький, цього року за рахунок коштів ДФРР реалізується 20 проектів. З них 7 були заявлені як перехідні на 2018 рік.

 

Чотири проекти, які за кошти ДФРР реалізують цьогоріч на Полтавщині, продовжать втілювати наступного року


— З метою найшвидшого завершення три проекти були повністю профінансовані у 2017 році, тож на 2018 рік наразі маємо чотири перехідні проекти, — пояснив Андрій Пісоцький.


Тож наступного року продовжать будівництво фізкультурно-оздоровчого басейну по вулиці Шкільна, 18 у Розсошенцях, реконструкцію спортивного майданчику СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської у Горішніх Плавнях. Продовжиться реалізація проекту в Омельницькій ОТГ, де створюють «Ліцей майбутнього», а також будівництво дошкільного навчального закладу по вулиці Радянська, 14 у Великих Сорочинцях у Миргородському районі.


— Ці проекти є важливими для області. Два з них спрямовані на розбудову спортивної інфраструктури, а відтак покращення здоров’я населення області. Проект по створенню ліцею майбутнього в Омельницькій ОТГ спрямований на реалізацію рекомендацій Міністерства освіти і науки щодо створення нового освітнього простору в навчальних закладах, — сказав Андрій Пісоцький.


Реалізація проекту по будівництву садочку у Великих Сорочинцях забезпечить створення 80 місць для навчання дітей дошкільного віку, а також створить 12 нових робочих місць.


Про результати попереднього конкурсного відбору інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2018 році, розповіла Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко.


Для участі у конкурсному відборі на фінансування з ДФРР у 2018 році було подано 103 інвестиційні проекти. Їх загальна вартість — близько 2,5 млрд. грн. (фінансування з ДФФРР – 1,7 млрд.грн.). За результатами оцінювання проектів членами регіональної комісії сформовано рейтинговий список.


— Слід зазначити, що найбільшу кількість балів набрали ті проекти, які передбачають дійсно комплексний підхід до вирішення проблеми, а не лише часткові заходи. А також ті проекти, заявники яких виділили на співфінансування проектів не 10% від загальної вартості проекту, а більше – є проекти які передбачають співфінансування на рівні більше, ніж 50%, — розповіла Інна Іщенко.

 

Чотири проекти, які за кошти ДФРР реалізують цьогоріч на Полтавщині, продовжать втілювати наступного року


При формуванні переліку проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2018 році, регіональна комісія врахувала вимоги Бюджетного кодексу України. Окрім того у перелік включили проекти по розвитку спортивної інфраструктури, а також проекти, спрямовані на підвищення енергоефективності навчальних та медичних закладів.


— Серед таких проектів маємо 7 проектів, спрямованих на розвиток спортивної інфраструктури, та 44 проекти, спрямованих на підвищення енергоефективності освітніх та медичних закладів, — зауважила Інна Іщенко.

 

 

Прес-служба Полтавської ОДА

Автор: прес-служба
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Твоя влада:

Проект «Твоя влада» - офіційна сторінка Полтавської обласної держадміністрації

«ТВОЯ ВЛАДА». ПРО ПРОЕКТ

Комунікаційні майданчики розвиваються з неймовірною швидкістю. Обласна влада повинна користуватися ними для ефективного зв’язку з мешканцями Полтавщини.

Відкритість — є одним із головних пріоритетів Полтавської ОДА. Наша структура працює над цим, щоб якомога ефективніша налаштовувати зв’язок з усіма жителями нашої області.

Прес-служба Полтавської ОДА намагається по максимуму використовувати наявні наразі майданчики для комунікації: газети, телебачення, живе спілкування з людьми. Але вже очевидно, що велику частину інформаційного поля зараз займає саме онлайн.

На початковому етапі ми налагодили комунікацію через соціальні мережі: почали інформувати користувачів «Facebook» та «Twitter» про нашу діяльність та робити все можливе, щоб спілкування було діалогом, а не монологом.

Наступний крок — це більш ефективне інформування полтавців про нашу діяльність через інтернет-видання. Полтавська ОДА активно співпрацює з цим видом медіа. Зараз ми відкриваємо проект «Твоя влада», щоб мати можливість показати роботу обласної влади, провести читача коридорами ОДА, познайомити з її працівниками.

Ми готові до діалогу з кожним. Готові до діалогу з Тобою. Тому що ми — Твоя влада.

Прес-служба Полтавської ОДА

Читайте также:Вверх