У Кременчуці відкрили оновлену льодову арену «Айсберг»

24.01.2018, 17:42 Переглядів: 4 131

Завдяки потенціалу «Айсберга» хокеїсти та фігуристи нашої області отримали нові умови для тренувань і перемог. Тепер до льодової арени прикута увага всіх любителів зимових видів спорту.


 

Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький разом із мером Кременчука Віталієм Малецьким взяв участь у відкритті змагань між хокеїстами Кременчука та Донбасу, що відбулися у минулі вихідні. Хоча гості тоді перемогли, ентузіазму ні у наших спортсменів, ні у представників влади меншене стало.


  


– Змагання були видовищними і цікавими. Крім того, звернув увагу на результати масштабної реконструкції льодової арени. Вона стала зручнішою як для спортсменів, так і для глядачів. Впевнений, завдяки «Айсбергу» наші діти і молодь не лише займатимуться хокеєм та фігурним катанням, як аматори, а й приноситимуть Полтавщині професійні спортивні перемоги на всеукраїнських змаганнях, – зазначив Андрій Пісоцький, який у грудні минулого року очолив Федерацію хокею Полтавщини.


Щоб зимові види спорту набирали популярності, інфраструктура має бути належною, вважає директор СК «Айсберг» Герман Десятников. Саме тому льодова арена зазнала суттєвого оновлення. Так, поле було збільшене до розмірів 56х26 метрів, а висота від льоду до даху виросла з шести до 10 метрів. Раніше інформаційне табло складалося із чотирьох плазмових телевізорів, тепер це професійний світлодіодний екран 2х3 метри.


 

Нові зручності отримали глядачі. Змінилися стійки, борти, захисне скло, сидіння, з’явилися роздягальні. Загалом льодова арена під час змагань тепер може вмістити більше людей. Так, було 320 сидінь, а після реконструкції стало 500. Другий і третій поверхи облаштовані під стоячі місця. Загалом до 1000 осіб одночасно можуть спостерігати за видовищними подіями на льоду.


Реконструкція «Айсбергу» відбулася виключно за кошти приватних інвесторів.


 


Спортивний комплекс є домашнім стадіоном представника чемпіонату Української хокейної ліги ХК «Кременчук». Але тут також тренуються діти 11-14 років – майбутня гордість хокею як із Кременчука, так із Донецька, Києва, Вінниці, Дніпра, Кривого Рогу, Білої Церкви, Броварів. Заради хокею хлопці переїхали до міста на Дніпрі, де постійно проживають і вчаться у загальноосвітніх закладах міста. Вони часто стають призерами змагань. Наприклад, у минулому році юнаки з Кременчука отримали «срібло» хокейного турніру «Надія Кривбасу» серед молоді 2006 р.н.


«Айсберг» ще до своєї реконструкції став привабливим місцем для змагань дорослих хокеїстів: як професіоналів, так і аматорів.


Федерація хокею Полтавщини підтримує всіх спортсменів, які виявляють бажання продемонструвати свої вміння на льоду: дітей і дорослих, аматорів і професіоналів, підкреслює Андрій Пісоцький.


Окрім хокею, у Кременчуці розвивається фігурне катання. Діти і молодь, що тренуються на арені «Айсберга» останні роки, також мають перемоги у всеукраїнських змаганнях.


Довідково: У радянські часи кременчуцькі хокеїсти займали призові місця у змаганнях «Золота шайба». На жаль, були у цього виду спорту часи занепаду. Але у 2012 році в Кременчуці з’явився центр спорту і відпочинку із критим катком «Айсберг». Президент хокейного клубу «Кременчук» Сергій Мазур став генеральним спонсором будівництва. Після цього Кременчук перетворився на один із центрів хокею України, базу національної збірної. А Сергій Мазур став її генеральним менеджером. Головний тренер ХК «Кременчук» Олександр Савицький очолив головну команду країни.


 


Хокеїсти з Кременчука грають за юнацьку, молодіжну та національну збірні. У 2016 році українські гравці, серед яких були й кременчужани,  перемогли у першому дивізіоні чемпіонату світу, що відбувся у Хорватії.


Анна Шалахіна

Автор: прес-служба
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Твоя влада:

Проект «Твоя влада» - офіційна сторінка Полтавської обласної держадміністрації

«ТВОЯ ВЛАДА». ПРО ПРОЕКТ

Комунікаційні майданчики розвиваються з неймовірною швидкістю. Обласна влада повинна користуватися ними для ефективного зв’язку з мешканцями Полтавщини.

Відкритість — є одним із головних пріоритетів Полтавської ОДА. Наша структура працює над цим, щоб якомога ефективніша налаштовувати зв’язок з усіма жителями нашої області.

Прес-служба Полтавської ОДА намагається по максимуму використовувати наявні наразі майданчики для комунікації: газети, телебачення, живе спілкування з людьми. Але вже очевидно, що велику частину інформаційного поля зараз займає саме онлайн.

На початковому етапі ми налагодили комунікацію через соціальні мережі: почали інформувати користувачів «Facebook» та «Twitter» про нашу діяльність та робити все можливе, щоб спілкування було діалогом, а не монологом.

Наступний крок — це більш ефективне інформування полтавців про нашу діяльність через інтернет-видання. Полтавська ОДА активно співпрацює з цим видом медіа. Зараз ми відкриваємо проект «Твоя влада», щоб мати можливість показати роботу обласної влади, провести читача коридорами ОДА, познайомити з її працівниками.

Ми готові до діалогу з кожним. Готові до діалогу з Тобою. Тому що ми — Твоя влада.

Прес-служба Полтавської ОДА

Читайте також:Свіжий випуск

№ 38 від 22 вересня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх