Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 07.08.2020 09:00
Підтверджені:
Україна78261
Кременчук141
Хворі:
Україна33354
Кременчук15
Одужало:
Україна43055
Кременчук122
Померло:
Україна1852
Кременчук4

Що зробила Інша Жінка у 2019. Підсумки року

2.01.2020, 15:00 Переглядів: 1 576

А якщо точніше, то 10 місяців роботи громадської організації (коротко ГО) Інша Жінка

 

 

Бути незалежною та самостійною жінкою складно. Коли є власна думка та розуміння того, що для власного успіху тобі потрібна, перш за все, сильна ти. Я хочу допомогти іншим жінкам стати сильнішими, фінансово незалежними та впливовими. Ми можемо, звісно, поодинці досягати мети, але разом - значно легше, швидше, ефективніше, потужніше та відчутніше для всього суспільства. Бо соло не "насвистіти" цілий оркестр, розумієте?, - цими згадками про те, як прийшла ідея створити організацію, ділиться її засновниця Юлія Цибульська 


Наша мета - розбудувати спільноту освіченого суспільства, в якому інтелект буде трендом, а гендерна рівність - запорукою економічного зростання в суспільстві. 


Перша установча зустріч відбулась у лютому 2019, і за цей короткий проміжок часу ми встигли багато. Далі - цифри:


- 50 активних членкинь організацій


- 3 загальноміські освітні івенти, які налічували від 500 до 750 учасників та учасниць


- 14 бізнес-сніданків у форматі «жінка для жінки» про не-успіх для підтримки та мотивації жінок діяти


- перший жіночий загальноміський фестиваль у Кременчуці за підтримки місцевої влади, що відбувся на День міста та який відвідало більше 900 кременчужан


- пілотний проект жіночої бізнес-школи «Інша школа бізнесу для жінок», в якому вчимо & даємо гроші на розвиток власної справи.
Результат цього проекту - ГО "Інша Жінка" профінансувала відкриття мовної школи (соціальне підприємництво) для жителів віддаленого району Петрівки (2500 жителів), які взагалі не мають інфраструктури для розвитку та освіти (лінк у коментарі)


- відкриття представництва ГО Інша Жінка в м.Дніпро 


- безліч освітніх лекторіїв, зустрічей, майстер-класів з тем бізнесу, відкритих даних, політики, стилю та краси. 


- ми стали лідером змін у проекті Нове шкільне харчування Cult Food з Євгеном Клопотенко та розбудовуємо спільноту небайдужих до реформування системи шкільного та власного харчування (лінк у коментарі)


- є ініціатором імплементації Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків в Кременчуці, як запоруки розбудови демократичного суспільства та економічного зростання. І так, ми доведемо це ?


«Інша Жінка» - вже впізнаваний бренд у місті, без перебільшень. Ми активно ведемо діяльність, присутні у  соціальних мережах, постійно проводимо різноманітні заходи, на яких завжди раді бачити кожного та кожну. Бо ми - не лише про жінок, але й про чоловіків. 


Чому ми потужні? Бо незалежні, маємо власну точку зору та своє бачення картини світу. Не фінансуємося  жодним фондом та існуємо виключно на власній ініціативі соціально активних, потужних та незалежних жінок, які вміють співпрацювати та діяти ? 


#підсумкироку


На 2020 у нас великі плани. Встигайте долучитися до нашої спільноти, ми вирушаємо ?
#іншажінка #divergentwoman #іншажінка_івенти
Автор: прес-служба ГО "ІНША ЖІНКА"
компанія «Інтера Люкс»
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Громадська організація Інша Жінка була створена у 2018 році

Актив організації - жінки, які є експертками та досягли результатів, кожна у своїй галузі: бізнесі, суспільній роботі, мистецтві та творчості, та готові приділяти час суспільно-важливим проектам, ділитися досвідом, підтримувати інших. І він постійно зростає

Наша мета - розбудувати спільноту освіченого суспільства, в якому інтелект буде трендом, а гендерна рівність - запорукою економічного зростання в суспільстві

Громадська організація Інша Жінка за 2 роки існування реалізувала багато ініціатив у підтримку гендерної рівності, розвитку жіночого підприємництва та попередження домашнього насильства, в тому числі через фінансову незалежність. На запрошення Іншої Жінки Кременчук відвідали Ніна Левчук, Марія Єфросиніна, Ольга Фреймут, яка запропонувала бути Амбасадором організації. У 2019 році був реалізований пілотний проект школи бізнесу для жінок, переможниця якого отримала 30 000 грн на розвиток власної справи та відкрила соціальний центр з вивчення іноземних мов. Зараз Інша Жінка створює Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив у Кременчуці, проект є грантовим та допомагає жінкам абсолютно безкоштовно отримати якісну бізнес-освіту та широку медійну підтримку їх майбутніх проектів, партнерів та партнерок, перший офіс, інформаційну підтримку.

Ця рубрика - про нас та нашу діяльність, про можливості для жінок та перспективи розвитку нашого міста. Долучитись до нас можна на нашому сайті

www.divergentwoman.com

А також на офіційній сторінці у ФБ

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаВверх