Із 15 травня «Укрзалізниця» змінює розклад деяких приміських поїздів, що курсують Полтавщиною. Про це повідомили на у пресслужбі компанії.
Зміни торкнулися двох рейсів між Полтавою та Гребінкою. Поїзди №6727/6369 та №6362/6722 тепер курсуватимуть лише до станції Ромодан. Тобто ділянку маршруту від Ромодана до Гребінки скасовано.
У компанії пояснюють: таке рішення пов’язане з низьким пасажиропотоком на частині маршруту, а також із необхідністю оптимізувати витрати й ефективно використовувати рухомий склад.
«Укрзалізниця» закликає пасажирів перед поїздками перевіряти актуальний розклад на сайті та в мобільному застосунку.
Нагадаємо, нещодавно Укрзалізниця оновила маршрути та запустила пересадкові сполучення з Кременчука, Полтави, Хорола та Глобиного до Карпат, Буковини та Закарпаття. Це пов’язано з будівництвом європейської колії на ділянці Чоп — Ужгород
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.