Протягом минулої доби на лінію «102» від громадян надійшло понад 1070 заяв та повідомлень про кримінальні події, факти домашнього насильства, конфлікти на побутовому ґрунті, адміністративні правопорушення, а також повідомлення, що не підтвердилися. Про це інформує пресслужба Головного управління Нацполіції у Полтавській області.
Із загальної кількості повідомлень 228 мали ознаки кримінальних правопорушень. Серед них:
- 23 крадіжки (зокрема, з житлових будинків – 2);
23 шахрайства;
1 факт незаконного обігу зброї;
2 наркозлочини та інші.
Протягом доби поліція оперативно розкрила на території області 64 злочини.
В поліції нагадують номери телефонів, за якими можна повідомити про місце перебування зниклих людей, а також обставини скоєння злочинів та правопорушень — (0532) 56-22-33 або 102.

В поліції також повідомляють, що минулої доби на Полтавщині було перевірено 569 осіб та 760 транспортних засобів.
Оперативно інформувати правоохоронні органи про зрадників, колаборантів та підозрілих осіб ви можете у телеграм-боті Нацполіції «Народний месник». Приєднатись до офіційного телеграм-боту Нацполіції можна за посиланням.

Служба безпеки України закликає повідомляти через спеціальний чатбот «Спали» ФСБешника» про спроби вербування для підпалів чи терактів російськими спецслужбами. Чатбот створено в Telegram, оскільки цей месенджер росіяни найчастіше використовують для вербування молоді та неповнолітніх до підпалів авто ЗСУ та різного роду диверсій і терактів.
Нагадаємо, учора ми повідомляли, що у Кременчуці поліція знайшла та вилучила у місцевих мешканців вдома 4 гранати.