Справу про вбивство мера Бабаєва знову направили у Кобеляки

10.06.2021, 11:01 Переглядів: 2 218 Коментарів: 1

 
Цей суд справу вже розглядав

10 червня справу про вбивство мера Бабаєва і судді Лободенка повторно направили в Кобеляцький районний суд Полтавської області. Про це ТЪ повідомила сторона захисту.

Буквально 4 червня справу направили в Полтавський районний суд, але 9 червня цей суд не зміг сформувати колегію суддів, тож справу повернули до Полтавського апеляційного суду для визначення нового суду і сьогодні, 10 червня, її знову передали у Кобеляки, де цю справу вже розглядали. 

Нагадаємо, що 5 березня, суддя з колегії Ленінського районного суду Полтави заявила самовідвід, так як її близький родич-слідчий приймав участь у справі під час досудового розслідування. Після цього справа вже побувала в Крюківському та Шишацькому районних судах, а потім - Полтавському. 

Кременчуцька кримінальна справа в якій Олександра Мельника, Олександра Крижановського та Ігоря Куника обвинувачують у причетності до вбивств ексмера Олега Бабаєва та судді Автозаводського суду Олександра Лободенка тягнеться вже більше 6 років.

Коментарі: 1

584
11 июня 2021 07:04

Справа підходить до розвязки,коли прийдеться назвати істинних замовників і признатм,що шість з лишнім років Мельник і іже з ним просиділи в СІЗО за чужу провину.Тому жоден із судів,які перебувають в здоровому глузді  і твердій памяті,не хочуть звязуватись з цією справою і підставлятись .

Тепар комусь прийдеться відповісти на питання,як компенсувати невинним людям роки,проведені в СІЗО і що робити з так званим прокурором по справі.


3 2
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх