Справу про вбивство мера Бабаєва і судді Лободенка розглядатиме Крюківський райсуд

29.04.2021, 16:43 Переглядів: 2 468 Коментарів: 1

Кримінальна справа в якій Олександра Мельника, Олександра Крижановського та Ігоря Куника обвинувачують у причетності до вбивств тягнеться вже більше 6 років

29 квітня справу про вбивство мера Бабаєва і судді Лободенка передали у Крюківський районний суд. Про це ТЪ повідомила сторона захисту.


Нагадаємо, що 5 березня, суддя з колегії Ленінського районного суду Полтави заявила самовідвід, так як її близький родич-слідчий приймав участь у справі під час досудового розслідування. Суд задовольнив заяву і справу повернули до канцелярії суду для визначення нового судді.


Кременчуцька кримінальна справа в якій Олександра Мельника, Олександра Крижановського та Ігоря Куника обвинувачують у причетності до вбивств ексмера Олега Бабаєва та судді Автозаводського суду Олександра Лободенка тягнеться вже більше 6 років.

Коментарі: 1

584
30 апреля 2021 07:45

Чомусь в голові крутиться уривок:"...а суддями в той час були якіїсь два осли,одна нікчемна шкапа і два стареньких цапа".

Майже сім років поневірянь,брехні,образ і порушень прав людини.Це вже отримали без вини винуваті.Що ще приготувала зла доля Мельнику і іже з ним?На скільки ще вистачить грошей у людей,яким вигідно тримати в СІЗО призначених винними?

Хто поверне роки спаплюженого життя,коли правда переможе?Одні запитання без відповіді.


8 4
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:



Вверх