Хокейний клуб «Кременчук» у 23 турі Favbet ліги програв «Дніпру»

18.01.2024, 13:02 Переглядів: 607

Команди грали недисципліновано

Хокейний клуб «Кременчук» програв хокейному клубу «Дніпро» у 23 турі Favbet ліги. Про це повідомили у телеграм-каналі Федерації хокею України.

За першу 20-хвилинку «Кременчук» награв на 15 хвилин меншості. Кривошапкін отримав 5+20 за те, що вдарив свого візаві Сидоренка в неігровій ситуації ключкою в голову. Проте повноцінно скористатися з чисельної переваги хокеїсти «Дніпра» не змогли. Шайбу, яка залишалася єдиною понад два періоди, закинув Сидоренко.

В другому періоді дисципліну порушила й хокейна команда «Дніпро», та Захарченко з допомогою польових гравців відстояв свої ворота. В підсумку у третьому періоді херсонці закинули ще двічі, а Захарченко відіграв на нуль другий матч поспіль, принісши тим самим своїй команді перемоги над «Кепіталз» і «Кременчуком».

Дніпро – Кременчук - 3:0 (1:0, 0:0, 2:0).

Шайба: 1:0 – Сидоренко (Крикля, Ратушний, - більш.), 09:40. 2:0 – Стоцький (Пойманов), 22:26. 3:0 – Варава (Пойманов, Ратушний), 51:55.

Нагадаємо, що молодіжна хокейна команда «Кременчук» двічі перемогла «Дніпро».

Автор: Дарія Згура