Боксер з Кременчука Руслан Артищенко завоював «бронзу» міжнародного турніру у Сербії

27.09.2022, 07:45 Переглядів: 2 699

Вихованець СДЮШОР поступився у спірному поєдинку

З 14 до 18 вересня, у сербській Воєводині проходив сороковий за ліком турнір з боксу серед молоді «Золота рукавичка Воєводини». За підсумками змагань українські боксери завоювали 5 золотих, 2 срібні та 3 бронзові медалі.

Україну на змаганнях також представив боксер з Кременчука Руслан Артищенко. Вихованець СДЮШОР під керівництвом тренера Олександра Ляхового змагався у ваговій категорії 92 кг.

У першому поєдинку Руслан переміг боксера з Азербайджану Мамада Гулієва та вийшов до півфіналу, де зустрівся з боксером з Індії. Руслан Артищенко, на жаль, у спірному бою за вихід до фіналу поступився боксеру з Індії. Таким чином наш боксер приніс до скриньки нагород «бронзову» медаль.