Придніпровський ринок трансформується у житлову забудову

21.07.2021, 14:33 Переглядів: 5 332 Коментарів: 2

 

Ринок створювали, щоб фінансово підтримати футбольний клуб Кремінь

На засіданні виконавчого комітету «ТелеграфЪ» поцікавився подальшою долею Придніпровського ринку. Серед кременчужан поширюється інформація, що замість Придніпровського ринку планують встановити дельфінарій й називають прізвище одного з кременчуцьких бізнесменів, який готовий втілити цей проєкт у життя. 

- Придніпровський ринок трансформується у житлову забудову чи квартал. Чи буде дельфінарій - навряд. Бачимо, що ринок мало хто відвідує. Люди здебільшого купують товари в магазинах чи торгових центрах. Ринок поступово занепадає. Півроку тому ми закріпили 5 га за Благоустроєм, адже ринок не може обслуговувати територію, - відповів на питання міський голова Кременчука Віталій Малецький. 

За словами міського голови, житлова забудова, яка буде розміщена на території Придніпровського ринку, має стати логічним продовженням будівництва на бульварі Пушкіна. 

Він також нагадав, що Придніпровський ринок мав фінансувати футбольний клуб Кремінь.

- Доходи від цього ринку дозволили б тримати футбольну команду, але, на жаль, про команду забули, - додав Віталій Малецький. 


Коментарі: 2

27
21 июля 2021 14:58

Ризикну запропонувати цьому кременчуцькому бізнесмену самому пострибати в воді перед мешканцями Кременчука. Що за хрень заробляти на тваринах і ссавців в неволі?


36 9
42
21 июля 2021 17:23

"- Доходи від цього ринку дозволили б тримати футбольну команду, але, на жаль, про команду забули, - додав Віталій Малецький."

laughing А хто забув? Сам же віталій батькович і забув!!!


25 0
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх