«ТелеграфЪ» визначив найвлучнішого та найневдалішого коментатора грудня 2020

4.01.2021, 16:31 Переглядів: 3 480 Коментарів: 2

Наступне нагородження відбудеться 31 січня

«ТелеграфЪ» продовжує відзначати коментаторів. Четвертий місяць поспіль ми визначаємо дописувачів, чиї коменти отримали найбільшу кількість лайків та дизлайків.


Найвлучнішим коментатором місяця став romix - за це він отримав віртуальний кубок, який тепер буде відображатись у всіх його коментарях. Коментатори мають знати своїх героїв. Запрошуємо його до редакції - крім віртуального кубка обіцяємо нагородити ще й реальною пляшкою ігристого. За грудень він написав 7 коментарів і зібрав ними 217 лайків. Ось коментар, який наші читачі оцінили найвище:

 

 

Найбільше «не зайшли» читачам коментарі Руслана Климашенка. Його коментарям також присвоєний відповідний значок. За грудень він написав усього 5 коментарів, але примудрився зібрати ними 215 дизлайків. І все за один день - 11 грудня. Ось коментар, який не сподобався іншим найбільше:

 

 

Ось кого ми відзначили у вересні, у жовтні та листопаді. А наступне нагородження відбудеться 31 січня.

Коментарі: 2

75
4 января 2021 16:47

Предлогаю вернуть возможность оценивать статью. Пусть это будет для Вас своеобразным барометром! Или мотивируйте отказ! Спасибо!


34 0
147
4 января 2021 18:37

Цитата: Akilbupser

Предлогаю вернуть возможность оценивать статью. Пусть это будет для Вас своеобразным барометром! Или мотивируйте отказ! Спасибо!

на это они не пойдут никогда!


9 1

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх