Справі про вбивство мера Бабаєва знову шукають новий суд: вчетверте за два тижні

15.06.2021, 16:45 Переглядів: 1 560 Коментарів: 2

У Кобеляках підозрюваним продовжили тримання під вартою, а тепер справу повернуть до Полтавського апеляційного суду

Cправі про вбивство мера Бабаєва і судді Лободенка знов шукатимуть суд. Про це ТЪ повідомила сторона захисту.

Відвід суду заявила сторона захисту. Суд погодився і визнав що є рішення судів про порушення зі сторони Кобеляцького районного суду і голови цього суду презумції невинуватості відносно обвинувачених, шляхом поширення недостовірної інформації, а це може вплинути на справедливість розгляду справи. Тож суд задовольнив заяву. Справу повернуть до Полтавського апеляційного суду для визначення нового суду.

Буквально 4 червня справу направили в Полтавський районний суд, але 9 червня цей суд не зміг сформувати колегію суддів, тож справу повернули до Полтавського апеляційного суду для визначення нового суду, а 10 червня, її знову передали у Кобеляки, де цю справу вже розглядали. 

Нагадаємо, що 5 березня, суддя з колегії Ленінського районного суду Полтави заявила самовідвід, так як її близький родич-слідчий приймав участь у справі під час досудового розслідування. Після цього справа вже побувала в Крюківському та Шишацькому районних судах, а потім - Полтавському. 

Кременчуцька кримінальна справа в якій Олександра Мельника, Олександра Крижановського та Ігоря Куника обвинувачують у причетності до вбивств ексмера Олега Бабаєва та судді Автозаводського суду Олександра Лободенка тягнеться вже більше 6 років.

Коментарі: 2

584
17 июня 2021 06:29

В когось ще є сумніви в невинуватості Мельника?

Ще тільки хитнулося крісло у авакова,а вже жоден суд не бажає брати на себе справу,за яку прийдеться відповідати.Терміново потрібен "цап відбувайло".


1 3
584
17 июня 2021 14:11

Вже самі судді створюють міф,що справу на користь Мельника не вирішуують,бо адвокати підозрюваних погано працюють.

Тобто,в затягуванні справи,коли невинні люди сидять в СІЗО майже сім років винні...адвокати.


0 1
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх