Почесне звання, хатинки у Дніпра та прихований бізнес: сесія Кременчуцької міськради 24 жовтня (трансляція)

24.10.2019, 09:45 Переглядів: 7 780 Коментарів: 1

  

Дата проведення чергової сесії – 24 жовтня

Сформований порядок денний чергової сесії Кременчуцької міської ради, що відбудеться 24 жовтня. Відповідне розпорядження міського голови про скликання сесії опубліковано на офіційному сайті мерії. Депутати мають розглянути 57 питань включно з «Різним».


 

 

Перше питання – найприємніше: про нагородження почесним знаком «За заслуги перед містом» 23-річного моряка Богдана Головаша, який перебував у російському полоні з 25 листопада минулого року по 7 вересня цього року.Ще одне питання сесії, пов’язане з почестями - присвоєння комунальному підприємству «Кременчуцьке тролейбусне управління» імені Леоніда Левітана, який багато років очолював підприємство.

 


Серед питань порядку денного багато таких, що пов’язані із забезпеченням діяльності комунальних підприємств, зокрема – і питання їх фінансової підтримки з бюджету.

 

Найбільш резонансним серед земельних питань може стати проєкт рішення про продовження оренди на 30 років садово-городньому кооперативу «Металург». Нагадаємо, на минулій сесії кооперативу не подовжили оренду через незаконну забудову берегів Дніпра. Наразі ж думки депутатів про те, на яких умовах давати землю, розділилися.
Також на увагу заслуговує проєкт рішення про виявлення присадибних земельних ділянок, які використовуються не за призначенням: у комерційних цілях. Прихованому бізнесу на присадибних ділянках мерія хоче збільшити плату за землю в 100 разів – таке рішення вже ухвалили на сесії в червні. Наразі ж сесія має ухвалити наступний крок – механізм його реалізації.


Депутати внесли до порядку денного 19 додаткових питань. 


Про перебіг сесії - у новинах 

Доньці загиблого АТОвця Анатолія Бурмича вручили свідоцтво про внесення імені до Книги Пошани


Богдана Головаша нагородили знаком «За заслуги перед містом»


У городників кооперативу «Металург» заберуть частину ділянки біля Дніпра під пляж у Кременчуці


Дедюрин сделал Пиддубной непристойное предложение – она потребовала лишить его премий, но мэр хихикал и защищал Дедюрина


Пиддубная требовала денег на инсулин для кременчужан – мэр пообещал их найти

Горсовет решил проверить стройку на Театральной

Кременчуцькому тролейбусному управлінню присвоїли ім'я колишнього директора Левітана

Фото: Артем Коваленко

Порядок денний:     

 1. Про нагородження почесним знаком «За заслуги перед містом» Головаша Богдана Олеговича.
 2. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо продовження до 2025 року мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.
 3. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Міністра оборони України, до профільного комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони і розвідки щодо сприяння у налагодженні виробництва легкої броні для потреб Збройних сил України.
 4. Про затвердження рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 20.09.2019 № 1260, від 20.09.2019 № 1261, від 20.09.2019 № 1265, від 20.09.2019 № 1266, від 20.09.2019 № 1268.
 5. Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної у комунальну власність друкованої продукції НАПН України Кременчуцьким еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Кременчуцької міської ради Полтавської області.
 6. Про затвердження Статуту комунального закладу культури і відпочинку «Парк Крюківський» в новій редакції.
 7. Про затвердження Комплексної програми утримання та розвитку комунального закладу культури і відпочинку «Парк Крюківський» на 2017-2020 роки в новій редакції.
 8. Про затвердження Статуту комунального закладу культури і відпочинку «Парк Миру» в новій редакції.
 9. Про затвердження Комплексної програми утримання та розвитку комунального закладу культури і відпочинку «Парк Миру» на 2017-2020 роки в новій редакції.
 10. Про затвердження граничної чисельності працівників комунального закладу культури і відпочинку «Міський сад».
 11. Про затвердження Статуту комунального закладу культури і відпочинку «Міський сад» в новій редакції.
 12. Про затвердження Комплексної програми утримання та розвитку комунального закладу культури і відпочинку «Міський сад» на 2017-2020 роки в новій редакції.
 13. Про затвердження Міської програми забезпечення житлом видатних спортсменів міста Кременчука на 2019-2024 роки.
 14. Про продовження терміну дії договору позички цілісного майнового комплексу аеродрому в селищі Потоки Кременчуцького району Полтавської області.
 15. Про затвердження Комплексної програми підготовки молоді міста Кременчука до військової служби і призову її до Збройних Сил України та Національної гвардії України на 2017-2021 роки в новій редакції.
 16. Про внесення змін та доповнень до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 13 грудня 2018 року «Про затвердження програми економічного і соціального розвитку м. Кременчука на 2019 рік».
 17. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 21 грудня 2017 року «Про затвердження Стратегії розвитку міста Кременчука на період до 2028 року».
 18. Про закріплення нежитлової будівлі по вул. Шевченка, буд.16-А, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука, за комунальним підприємством КГЖЕП «Автозаводське» на праві господарського відання.
 19. Про надання згоди на безоплатну передачу об’єкту нерухомого майна, який розташовується по вул. І. Сердюка, буд. 23/1 у місті Кременчуці, з комунальної власності територіальної громади міста Кременчука у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.
 20. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Кременчука, реєстрацію права власності та внесення змін до рішення міської ради.
 21. Про продовження застосування визначеної орендної плати за нежитлове приміщення в місті Кременчуці.
 22. Про закріплення за управлінням молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області на праві оперативного управління квартири № 21 по вул. Троїцькій, буд. 37А у м. Кременчуці.
 23. Про присвоєння комунальному підприємству «Кременчуцьке тролейбусне управління» імені Л.Я.Левітана.
 24. Про внесення змін до видів економічної діяльності комунального підприємства «Кременчуцька Муніципальна Енергосервісна Компанія» Кременчуцької міської ради Полтавської області.
 25. Про затвердження Комплексної програми розвитку комунального підприємства «Кременчуцька Муніципальна Енергосервісна Компанія» Кременчуцької міської ради Полтавської області на 2020-2021 роки.
 26. Про затвердження Програми помірної децентралізації теплопостачання та підвищення енергоефективності багатоквартирних житлових будинків і об’єктів соціальної сфери м. Кременчука на 2019-2020 роки в новій редакції.
 27. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 03.09.2019 «Про реорганізацію комунальної установи «Кременчуцька рятувально-водолазна станція» шляхом перетворення в комунальне підприємство «Кременчук АКВА-СЕРВІС» Кременчуцької міської ради».
 28. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 жовтня 2018 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств м. Кременчука на 2019 рік».
 29. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 11 жовтня 2018 року «Про затвердження Програми заміни аварійних зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення та запірної арматури м. Кременчука на 2019-2021 роки».
 30. Про затвердження Програми розвитку водопровідно-каналізаційного господарства м. Кременчука на 2020 рік.
 31. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 21 грудня 2017 року «Про затвердження Програми розвитку дорожньо-мостового господарства міста Кременчука на 2018-2022 роки».
 32. Про затвердження Програми утримання та поточного ремонту вулично-шляхової мережі  та  внутрішньо  квартальних  проходів  та  проїздів м. Кременчука та розвиток матеріально-технічної бази КП КПС ШРБУ на 2020 рік.
 33. Про визначення сторін та надання повноважень щодо підписання Угоди про передачу коштів позики в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України по об’єкту за адресою: вул. Східна, 20.
 34. Про визначення сторін та надання повноважень щодо підписання Угоди про передачу коштів позики в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України по об’єкту за адресою: вул. Молодіжна, 5.
 35. Про затвердження «Програми діяльності комунального госпрозрахункового житлово - експлуатаційного підприємства «Автозаводське» на 2020 рік.
 36. Про визначення сторін та надання повноважень щодо підписання Угоди про передачу коштів позики в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.
 37. Про затвердження Переліку вулиць, провулків, тупиків, проїздів, площ, парків та скверів міста Кременчука в новій редакції.
 38. Про початок роботи по розробці містобудівної документації міста Кременчука.
 39. Про затвердження Програми розробки містобудівної документації у місті Кременчуці на 2016 – 2020 роки в новій редакції.
 40. Про затвердження Програми по створенню геоінформаційної системи містобудівного кадастру (ГІС МК) у м. Кременчуці на 2020 рік.
 41. Про припинення права користування земельними ділянками.
 42. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.
 43. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам в м. Кременчуці.
 44. Про передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) учасникам бойових дій, інвалідам війни, а також членам сімей загиблих учасників бойових дій в м. Кременчуці.
 45. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду громадянам в м. Кременчуці.
 46. Про внесення змін до рішень органів місцевого самоврядування в м. Кременчуці.
 47. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) юридичним та фізичним особам в м. Кременчуці.
 48. Про надання згоди на поділ та об'єднання земельних ділянок в м. Кременчуці.
 49. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду в м. Кременчуці.
 50. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.
 51. Про надання згоди на встановлення земельних сервітутів у м. Кременчуці.
 52. Про зміну цільового призначення земельних ділянок в м. Кременчуці.
 53. Про проведення земельних торгів в м. Кременчуці.
 54. Про затвердження Програми проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу на 2020 рік.
 55. Про затвердження Програми реалізації Основних напрямків земельної реформи на 2020 рік в м. Кременчуці.
 56. Про затвердження Положення про виявлення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для будівництва індивідуальних гаражів, які частково або повністю використовуються в комерційних цілях для провадження господарської діяльності.
 57. Різне.

Додаткові питання

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 13 грудня 2018 року «Про затвердження Програми Оптимізації та розвитку системи теплозабезпечення та гарячого водопостачання м. Кременчука на 2019-2021 роки»
 2. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Президента України, Верховної Ради України відносно застережень щодо впровадження "формули Штайнмайєра"
 3. Про затвердження документації із землеустрою в м. Кременчуці
 4. Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок в м. Кременчуці
 5. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для продажу із земель комунальної власності в м. Кременчуці
 6. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 13 грудня 2018 року «Про затвердження Програми розвитку та удосконалення цивільного захисту населення міста Кременчука на 2019-2023 роки»
 7. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 29 березня 2018 року «Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків м. Кременчука та збільшення надходжень до Державного та місцевого бюджету на 2018 - 2020 роки»
 8. Про надання та відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Кременчуці
 9. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення в м. Кременчуці
 10. Про поновлення договору оренди земельної ділянки
 11. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Генеральної прокуратури України, Національної поліції України про вжиття заходів щодо протидії нелегальному гральному бізнесу
 12. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 грудня 2018 року «Про затвердження комплексної міської програми «Доступна аптека» в м. Кременчуці на 2019-2021 роки»
 13. Про надання земельних ділянок в постійне користування в м. Кременчуці
 14. Про здійснення габаритно-вагового контролю в місті Кременчуці
 15. Про внесення змін до показників місцевого бюджету на 2019 рік
 16. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, щодо погашення заборгованості державного бюджету місцевим бюджетам різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення
 17. Про перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у місцевому бюджеті м. Кременчука на 2019 рік по галузі «Охорона здоров’я»
 18. Про перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених в місцевому бюджеті м. Кременчука на 2019 рік по управлінню молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області
 19. Про перерозподіл бюджетних асигнувань по об’єктам, фінансування яких в 2019 році здійснюється за рахунок коштів бюджету розвитку

Автор: Татьяна Донченко Фото: Артем Коваленко
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі: 1

0
24 жовтня 2019 10:20

про парк мира и крюковский поговорили, а про приднепровский парк ни слова. тогда как он наиболее посещаемый и визитная карточка города и совсем не развивается, хотя можно было бы сделать хотя бы что то похожее на харьковский.


13 2

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
 • Kiaparts
 • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх