Очільника Полтавської облвійськадміністрації Філіпа Проніна звільнять з посади: відповідне рішення погодив Кабінет Міністрів України. По це у своєму телеграм-каналі повідомив представник Кабміну у Верховній Раді України Тарас Мельничук.

За його словами, сьогодні, 28 грудня, під час засідання підтримав відповідний Указ Президента України Володимира Зеленського.

Ще одним указом погодили звільнення Руслана Кравченка з посади голови Київської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, Філіп Пронін замінив Дмитра Луніна на посаді очільника Полтавської ОВА у вересні 2023 року.

Хто надалі очолюватиме облвійськадміністрацію, наразі не відомо.

facebook x telegram whatsapp viber
Приєднуйтеся до обговорення

Без коментарів

  1. На засіданні Кабмін підтримав Указ Президента України Володимира Зеленського. А шо у кабміна є повноваження не підтримати указ президента? Міг і не підтримати?smirk

  2. Наша зброя — чесна інформація.

    У війні росії проти України 🇺🇦 журналісти ведуть боротьбу на інформаційному фронті. ❤️ Підтримайте Кременчуцький Телеграф!

    ❤️ Підтримати
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *