Обіцянка-цяцянка: зачинені дитсадки №25 та №18 у Кременчуці так і не відкрили з понеділка

7.12.2021, 15:40 Переглядів: 2 297 Коментарів: 3

 

Ремонти в'яло йдуть. А тепер ще й пішли дощі...

Дитсадки №25 та №18, зачинені на термомодернізацію, так і не відкрили 6 грудня. Про новий термін відкриття цих закладів мер Віталій Малецький сказав батькам дошкільнят на мітингу 30 листопада. Терміни уже в чергове зірвані — за скоригованим графіком, дитсадок №25 мав відчинитися ще 1 грудня; а дитсадок №18 — 30 листопада.

 

На даний час, як повідомили батьки дошкільнят, у дитсадку №25 досі стоять будівельні ліси, а працівники намагаються фарбувати фасад, але йде дощ.

Зірвані графіки ремонтів й у інших дитсадках. Зокрема, за скоригованим графіком, 24 листопада мали завершитися роботи у дитсадку № 70. А в садочку №62 до 30 листопада будівельники мусили зробити відкоси після заміни вікон, але ці роботи й досі йдуть — депутат Богдан Лазоренко розмістив свіжі світлини із дитсадка №62. Фасадні роботи призупинені.


Такий вигляд має сьогодні зачинений дисадок №62
Такий вигляд має сьогодні зачинений дисадок №62
«Дивлячись на загальний стан будівлі, складається враження, що в цьому році їх навряд чи відновлять. Новий 2022 рік, цей дитсадок зустріне в жахливому стані», - написав Богдан Лазоренко.

Поспілкувавшись з робітниками, він наголошує, що їм не платять. Депутатка Лариса Гориславець, яка з колегою Лазоренком також побувала у цьому ж дитсадку, обстоює думку, що з генпідрядником - компанією «Арт-Проже» - слід розривати угоду. 

ТЪ телефонував і замовнику робіт - керівнику КП «Кременчуцька муніципальна енергосервісна компанія» Вадиму Качану. Зокрема, ми питали його про ситуацію з підрядниками компанії «Арт-Проже», яким не платять гроші. Вадим Качан обіцяв розібратися - але 3 грудня сказав нашому журналісту, що не може зв'язатися з представником «Арт-Проже»: мовляв, той не відповідає. Зв'язатися сьогодні з Вадимом Качаном нам не вдалося. 

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі: 3

29
7 декабря 2021 16:27

Детский сад у нас похоже в горисполкоме! Трубочки не берут, ну ничего, перезвоним следующий раз, не будем мешать людям. Качану самому от себя не противно?


22 0
19
7 декабря 2021 18:22

Интересно проследить какие премии выпишут себе градоначальство за осенне зимний период. Ведь такая работа проделана. 

 


21 0
586
7 декабря 2021 22:39

Цитата: River_dnipro

Интересно проследить какие премии выпишут себе градоначальство за осенне зимний период. Ведь такая работа проделана. 

 

Так уже выписали.

120к чистыми у мЭра.


7 0
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 25 від 23 червня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх