Сесія Кременчуцької міськради, день другий. Активісти з плакатами вимагають повернути Піддубну (трансляція)

13.12.2018, 09:52 Переглядів: 6 981

   

Учора, розглянувши 27 питань порядку денного, депутати пішли на перерву


Сьогодні, 13 грудня, о 10.00 сесія міськради продовжить свою роботу. Учора півдня розглядали депутатські запити. Встигли розглянути 27 питань порядку денного. Нумерація деяких питань була змінена.


Після 18-ї години міський голова Віталій Малецький наполягав на продовження сесії, проте депутати за це не проголосували - причому питання ставили на голосування двічі. 


Сьогоднішній сесійний день розпочався з протесту активістів, які вимагають повернути Піддубну, яку вчора колеги-депутати позбавили права брати участь у сесії. Слова просить громадська активістка Ніна Дашко, прихильники Піддубної заблокували трибуну. 



Ніна Дашко з трибуни заявила з приводу відсторонення Піддубної, що що відбулася "політична розправа над викривачем корупції". Нагадала, що Піддубну перед цим "хотіли зробити психічно хворою"


- Відмініть це ганебне рішення, воно призведе до політичної смерті ваших партій, - сказала Ніна Дашко. 


Вона зверталася передусім до голови регламентної комісії Віталія Таценюка. 


Мер сказав, що ніхто не виводить депутата Піддубну із зали. Але й не погодився скасувати вчорашнє рішення. 


Мер почав сесію, не повернувши Піддубну. Активісти з плакатами не відходять від трибуни і кричать "ганьба!". 


За Піддубну заступився голова фракції "Рідне місто" Олександр Роженко. 


- Скасуйте це рішення і давайте працювати, - каже Роженко. 


 

Депутат Головач згадав, що його та колег теж позбавляли права участі в сесії, але "вони не влаштовували жодних політичних істерик", а пішли в суд і через суд повернулися до сесійної зали. 


На захист Піддубної виступила й депутат Гордєєва. Потім слова попросила Піддубна, але мер заявив, що вона позбавлена права брати участь у сесії та присутня як активіст. І тому він ставить на головування питання про те, щоб дати їй слово як активісту. Лише 8 депутатів проголосували "за", слова Піддубній не дали. 


 


Мер продовжує вести сесію. Активісти не стали продовжувати акцію біля трибуни. 


Ось хроніка минулого дня та ухвалених рішень у новинах "Телеграфа"


 



Низку проектів порядку денного ми вже висвітлювали. Перелік та посилання - у новині про перший день сесії. 


Порядок денний 

 •  Про впорядкування фінансово-господарської діяльності закладів охорони здоров'я м. Кременчука.
 • Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23.12.2015 «Про підпорядкування управлінь соціального захисту населення Автозаводського та Крюківського районів департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області».
 • Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 09.08.2018 «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 30.06.2016 «Про створення відділення «Центр реабілітації та адаптації учасників бойових дій, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб».
 • Про зміну назви Кременчуцького міського Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області та затвердження нової редакції Положення.
 • Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Автозаводського району департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.
 • Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Крюківського району департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.
 • Про затвердження Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Кременчука «Турбота» на 2018-2020 роки в новій редакції.
 • Про затвердження Програми відшкодування втрат за рахунок міського бюджету за перевезення пільгових категорій населення м. Кременчука міським автомобільним транспортом, електротранспортом та приміським залізничним транспортом на 2019 рік.
 • Про затвердження Міської комплексної програми «Захисник України» на 2018-2020 роки.
 • Про затвердження Плану роботи міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.
 • Про затвердження Програми розвитку зон ландшафтно-рекреаційних загальноміського значення та зон озеленення загального користування міста Кременчука на 2018-2020 роки в новій редакції.
 • Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 22 грудня 2015 року «Про затвердження «Програми охорони довкілля в місті Кременчуці на період 2016-2020 роки» («Довкілля - 2020»).
 • Про надання згоди на списання нерухомого майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука.
 • Про надання згоди на списання об'єктів нерухомого майна, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука.
 • Про визначення орендної плати за нежитлове приміщення в місті Кременчуці.
 • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука майна від Проекту «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).
 • Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Кременчука, реєстрацію права власності та внесення змін до рішень міської ради.
 • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука спеціалізованої комунальної техніки зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.
 • Про закріплення нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука, на праві господарського відання.
 • Про зміну найменування та затвердження статуту комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» у новій редакції.
 • Про скасування рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 30 липня 2013 року «Про проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріальним парком «ЦЕНТРАЛЬНИЙ» в м. Кременчуці.
 • Про затвердження Програми впровадження інформаційно-аналітичної системи «Безпечне місто» у Кременчуці на 2019-2021 роки.
 • Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 11 жовтня 2018 року «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 16 листопада 2017 року «Про затвердження Програми розвитку міського електротранспорту м.Кременчука на 2018-2022 роки».
 • Про зміну назви та затвердження Статуту комунального підприємства «Муніципальна поліція» Кременчуцької міської ради Полтавської області в новій редакції.
 • Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання» (Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради).
 • Про затвердження міської Програми допомоги військовим частинам, іншим військовим формуванням і установам Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, залучених до забезпечення національної безпеки і оборони, питань територіальної оборони на 2019-2021 роки.
 • Про затвердження Програми розвитку та удосконалення цивільного захисту населення міста Кременчука на 2019-2023 роки.
 • Про затвердження (ратифікацію) Кредитного договору від 28 грудня 2017 року, укладеного між КП «Кременчуцька Муніципальна Енергосервісна Компанія» та ЄБРР, Договору гранту від 28 грудня 2017 року, укладеного між КП «Кременчуцька Муніципальна Енергосервісна Компанія», Кременчуцькою міською радою та ЄБРР Договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту від 16 жовтня 2018 року, укладеного між Кременчуцькою міською радою та ЄБРР.
 • Про перерозподіл бюджетних асигнувань по головному розпоряднику бюджетних коштів – Департаменту житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.
 • Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста зовнішніх інженерних мереж водопостачання та водовідведення.
 •  Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 01 квітня 2016 року «Про тимчасове, до 01 березня 2017 року, призупинення дії Положення про дольову участь власників квартир (квартиронаймачів) у капітальному ремонті, реконструкції, модернізації багатоквартирних житлових будинків м. Кременчука, затвердженого рішенням Кременчуцької  міської ради Полтавської області від 30.09.2015».
 • Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2017 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств м. Кременчука на 2018 рік».
 • Про внесення змін до рішення міської ради від 12 жовтня 2018 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств м. Кременчука на 2019 рік».
 • Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 01 квітня 2016 року «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 26 березня 2013 року «Про затвердження Міської програми влаштування нових дитячих ігрових майданчиків на 2013-2018 роки», зі змінами.
 • Про затвердження Програми влаштування нових дитячих ігрових майданчиків на 2019-2021 роки.
 • Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 24 лютого 2015 року «Про затвердження міської Програми підвищення безпеки дорожнього руху у місті Кременчуці на 2015-2020 роки».
 • Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 21 грудня 2017 року «Про затвердження Програми розвитку дорожньо-мостового господарства міста Кременчука на 2018-        2022 роки».
 • Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 24 лютого 2016 року «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 22 грудня 2015 року «Про затвердження міської Програми розвитку зовнішнього освітлення м. Кременчука «Світло» на 2016-2020 роки».
 • Про затвердження Програми розвитку комунального підприємства «Квартирне управління» Кременчуцької міської ради на 2019-2020 роки.
 • Про затвердження Програми утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення вулиць та засобів регулювання дорожнього руху (світлофорних об’єктів) м. Кременчука на 2019 рік.

2.68. Про затвердження Програми утримання та поточного ремонту вулично-шляхової мережі та внутрішньо квартальних проходів та проїздів м.Кременчука та розвиток матеріально-технічної бази КП КПС ШРБУ на 2019 рік.

 • Про затвердження Програми санітарного очищення міста Кременчука та розвитку Кременчуцького комунального автотранспортного підприємства 1628 на 2019 рік.
 • Про затвердження Програми утримання міських кладовищ м.Кременчука на 2019 рік.
 • Про затвердження Програми діяльності та розвитку комунального підприємства «Благоустрій Кременчука» на 2019 рік.
 • Про затвердження Програми оптимізації та розвитку системи тепло забезпечення та гарячого водопостачання м. Кременчука на 2019-2021 роки.
 • Про затвердження Міської програми забезпечення пожежної безпеки об’єктів житлово-комунального господарства та житлового фонду міста Кременчука на 2019-2021 роки.
 • Про затвердження Програми капітального, поточного ремонту, реконструкції та технічного переоснащення житлового фонду міста Кременчука на 2019 рік.
 • Про затвердження Програми розвитку водопровідно-каналізаційного господарства м. Кременчука на 2019 рік.
 • Про затвердження Порядку утримання, ремонту, реконструкції, реставрації фасадів будинків та споруд на території міста Кременчука в новій редакції.
 • 77Про затвердження Програми розробки містобудівної документації у місті Кременчуці на 2016-2020 роки зі змінами.
 • Про затвердження Програми по створенню геоінформаційної системи містобудівного кадастру (ГІС МК) у м. Кременчуці на 2019 рік.
 • Про початок роботи по розробці містобудівної документації міста Кременчука.
 • Про затвердження розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів місцевих бюджетів на 2019 рік в м. Кременчуці.
 • Про внесення змін та доповнень до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 21 грудня 2017 року «Про затвердження програми економічного і соціального розвитку міста Кременчука на 2018 рік».
 • Про затвердження програми економічного і соціального розвитку міста Кременчука на 2019 рік.
 • Про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року.
 • Про міський бюджет на 2019 рік.
 • Про припинення права користування земельними ділянками.
 • Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.
 • Про передачу земельних ділянок у власність громадянам в м.Кременчуці.
 • Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду громадянам в м. Кременчуці.
 • Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Кременчуці.
 • Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) юридичним та фізичним особам в м. Кременчуці.
 • Про надання згоди на поділ та об'єднання земельних ділянок в м.Кременчуці.
 • Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок в м. Кременчуці.
 • Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду та відмову в передачі в оренду земельних ділянок в м. Кременчуці.
 • Про поновлення та відмову в поновленні договорів оренди земельних ділянок.
 • Про надання земельних ділянок в постійне користування в м.Кременчуці.
 •  Про надання згоди на встановлення земельних сервітутів у м.Кременчуці.
 • Про зміну цільового призначення земельних ділянок в м.Кременчуці.
 • Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення для продажу із земель комунальної власності в м. Кременчуці.
 • Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Кременчука земельних ділянок.
 • Про внесення та відмову у внесенні змін до рішень органів місцевого самоврядування в м. Кременчуці.
 • Про затвердження Програми проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу на 2019 рік.
 • Про затвердження Програми реалізації Основних напрямків земельної реформи на 2019 рік в м. Кременчуці.
 • Про скасування рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води, що надаються комунальним підприємством «Теплоенерго» м. Кременчука», «Про встановлення публічному акціонерному товариству «Полтаваобленерго» тарифів та теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води», «Про встановлення публічному акціонерному товариству «Крюківський вагонобудівний завод» тарифів на виробництво теплової енергії».
 • Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Президента України, Верховної Ради України, голів депутатських фракцій і груп у Верховній Раді України, Генеральної прокуратури України, Національної поліції України про вжиття заходів щодо припинення незаконної діяльності суб’єктів господарювання у сфері грального бізнесу.
 • Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.
 • Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної екологічної інспекції Центрального округу, Генеральної прокуратури України та власників ПрАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю».
 • Різне.

Додаткові питання: 


 1. Про затвердження комплексної Програми культури і туризму в нової редакції

 2. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 09 серпня 2018 року «Про затвердження Програми підтримки розвитку територіального сервісного центру № 5342 регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області на 2018 рік».

 3. (Розглянуто)

 4. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 11 травня 2017 року «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 24 листопада 2009 року «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Кременчука Полтавської області».

 5. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель в м. Кременчуці

 6. Про проведення земельних торгів в м. Кременчуці

 7. Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових (крім закладів ресторанного господарства) у нічний час на території м. Кременчука.

 8. Про затвердження документації із землеустрою в м. Кременчуці.

 9. Про перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених в міському бюджеті м. Кременчука на 2018 рік

 10. (Розглянуто).

 11. Про внесення змін до рішення міської ради від 30 травня 2018 року «Про погодження Інвестиційної програми ПАТ «Полтаваобленерго» на 2018 рік».

 12. Про погодження Інвестиційної програми ПАТ «Полтаваобленерго» на 2019 рік.

 13. Про погодження Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
 • Kiaparts
 • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 11 від 16 березня 2023)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх