Минулого тижня до редакції «Кременчуцького Телеграфа» з проханням про допомогу звернувся захисник України, кременчуківець Андрій Однороженко (позивний «Андрюха»), який п’ятий рік воює в лавах ЗСУ. Він з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист України, пройшов увесь Донбас і наразі у складі 8 корпусу ДШВ тримає оборону на Сумщині.
Автівка його підрозділу, яка понад рік вивозила поранених з фронту та доставляла ближче до переднього краю боєприпаси, потребувала капітального ремонту. Більшу частину коштів зібрали самі військові, а на ремонт двигуна Volkswagen Transporter не вистачило 21 тисячі гривень.
Десантнику з Кременчука потрібна допомога у ремонті автівки, яка на фронті вивозить поранених
Андрій сподівався на допомогу земляків і його сподівання виправдалися. За чотири дні на відкриту «банку» кременчуківці задонатили 22 142 грн. Збір закритий!

Головний сержант взводу Андрій Однороженко щиро дякує землякам за допомогу і найближчим часом планує виїжджати на відремонтованому Volkswagen Transporter 5 на фронт до своїх побратимів. Його відпустка закінчується.
«Кременчуцький Телеграф» також дякує усім, хто відгукнувся на наш заклик, та допоміг захисникам України!