Три Інші Жінки організували Штаб волонтерів Кременчука. Що вже було зроблено?

23.09.2020, 11:00 Переглядів: 2 470

 

"Про тих, хто втримує баланс добра у нашому суспільстві, варто говорити гучніше!" – стверджує голова ГО «Інша Жінка» Юлія Цибульська.

 Ідея створення такого проєкту, як Штаб волонтерів Кременчука, на меті була давно. Але карантин, спричинений розповсюдженням коронавірусу COVID-19, мотивував зробити швидко прозорий та доступний кожному спосіб знайти допомогу чи надати її. Тож, у березні ми розпочали працювати, як онлайн-майданчик для розміщення ініціатив і звітів волонтерів, благодійних організацій/фондів, та соціально-орієнтованого бізнесу.


Основними напрямками діяльності були:

- Доставка продуктів харчування самотнім людям похилого віку та людям з інвалідністю.

- Купівля і розповсюдження засобів захисту/дезинфекції, масок та найнеобхіднішого.

- Безкоштовна психологічна підтримка для подолання відчуття тривоги та стрессу.

- Максимальна промоція оголошень волонтерів для привернення додаткової уваги з боку громадськості.

- Проведення безкоштовних комп'ютерних курсів для дорослих 50+ від doIT school.

Переглянути звіти Штабу можна тут - https://www.divergentwoman.com/kremenchukvolunteer#rec174626877


 


За останні 4 місяці наші ініціативи стали значно різноманітними. Завдяки кожній людині, яка з нами співпрацює, ми розвиваємося. Та як і раніше, прагнемо унеможливити спекуляції та маніпуляції на темі благодійності й волонтерства.

 

На нашому сайті Ви завжди можете ознайомитися з активними проєктами про збір коштів для онкохворих людей та дітей з інвалідністю; про пошук волонтерів для співпраці; про надання безкоштовної психологічної або  юридичної допомоги, й ін.) Докладніше тут - https://www.divergentwoman.com/kremenchukvolunteer#rec174619278

 

В свою чергу ми завжди підтримує тих, хто допомагає іншим.

ГО «Інша Жінка» спільно зі Штабом волонтерів Кременчука прийняли участь у  благодійних забігах «Steel Runners Kremenchug Half Marathon» та «Steel Runners Trail Half Marathon», метою яких був збір коштів для підтримки дитячого відділення онкогематології Полтавської обласної лікарні.


 


З 13 липня 4 рази на місяць щопонеділка запрошуємо у студію тих, хто готовий говорити відкрито про важливість соціально спрямованих програм, про волонтерство по-чесному, про складнощі та потреби. Постійна рубрика ефірів «Відверто про Волонтерство» на ТРК Кременчук.


 


Координаторками ШВК, Мариною Куркач та Інною Бутенко, укладено договір про провадження волонтерської діяльності з Кременчуцьким РВ філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській обл. в особі начальника Бабенко Я.В. Спільно з адвокатом Юлією Байдуж, знайдено оптимальний варіант взаємодії у трьох напрямках: Пробація-Психологічна допомога-Медіація.


 


Відкриваємо Woman Camp - нову ініціативу, яка дозволить незрячим людям віднайти своє місце в суспільстві. Ми будемо проводити цікаві майстер-класи для усіх бажаючих, а зібрані кошти направимо на професійну освіту людей з порушенням зору. Оплата 100% вартості навчання за напрямками:

- Майстер масажу - для тих, хто хоче працювати фізично.

- ІТ-освіта - для тих, хто хоче спробувати себе у нових діджитал-професіях та працювати віддалено.


 


Хочемо нагадати, що Штаб волонтерів Кременчука на постійній основі опікується:

- Питаннями гендерної рівності.

- Кременчуцьким УВП УТОС - Українське товариство сліпих.

- Проєктом «Особливий театр, для особливих дітей» Маргарити Туаєвої.

- Притулком домашнього типу для бездомних тварин ім. Гребеннікових.

- Проєктом «Почуй Тишу», спрямованим на привернення уваги до проблем людей з порушенням слуху та заохоченню до вивчення жестової мови.

- Відділенням онкогематології Полтавської дитячої лікарні.

- Кременчуцьким міським Центром комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.

Про заходи ініційовані з питань запобігання та протидії насильству обов'язково Вам розкажемо у наступній статті.

Підтримуємо інших разом!


www.divergentwoman.com/kremenchukvolunteer

www.facebook.com/groups/kremenchukvolunteer

https://www.instagram.com/divergent_woman_/


+38 050 149 70 63 Інна Бутенко

+38 067 782 28 64 Марина КуркачАвтор: прес-служба ГО Інша Жінка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Громадська організація Інша Жінка була створена у 2018 році

Актив організації - жінки, які є експертками та досягли результатів, кожна у своїй галузі: бізнесі, суспільній роботі, мистецтві та творчості, та готові приділяти час суспільно-важливим проектам, ділитися досвідом, підтримувати інших. І він постійно зростає

Наша мета - розбудувати спільноту освіченого суспільства, в якому інтелект буде трендом, а гендерна рівність - запорукою економічного зростання в суспільстві

Громадська організація Інша Жінка за 2 роки існування реалізувала багато ініціатив у підтримку гендерної рівності, розвитку жіночого підприємництва та попередження домашнього насильства, в тому числі через фінансову незалежність. На запрошення Іншої Жінки Кременчук відвідали Ніна Левчук, Марія Єфросиніна, Ольга Фреймут, яка запропонувала бути Амбасадором організації. У 2019 році був реалізований пілотний проект школи бізнесу для жінок, переможниця якого отримала 30 000 грн на розвиток власної справи та відкрила соціальний центр з вивчення іноземних мов. Зараз Інша Жінка створює Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив у Кременчуці, проект є грантовим та допомагає жінкам абсолютно безкоштовно отримати якісну бізнес-освіту та широку медійну підтримку їх майбутніх проектів, партнерів та партнерок, перший офіс, інформаційну підтримку.

Ця рубрика - про нас та нашу діяльність, про можливості для жінок та перспективи розвитку нашого міста. Долучитись до нас можна на нашому сайті

www.divergentwoman.com

А також на офіційній сторінці у ФБ

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаСвіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх