Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 21.09.2020 12:00
Підтверджені:
Україна178353
Кременчук226
Хворі:
Україна96586
Кременчук58
Одужало:
Україна78184
Кременчук161
Померло:
Україна3583
Кременчук7

“Місто для людей” у Кременчуці розчистило від снігу та ожеледі 329 дворів

14.02.2020, 14:00 Переглядів: 1 269

 

За три дні співробітники керуючої компанії “Місто для людей” розчистили від снігу а також посипали 329 дворів своїх клієнтів у Кременчуці. Для цього було використано 10 тонн посипних матеріалів: піщано-сольової суміші та гранвідсіву. Про це повідомила прес-служба керуючої компанії.“Наші мобільні бригади та всі співробітники були готові до негоди. Запаси піщано-сольової суміші та гранвідсіву були підготовлені завчасно. Одразу, коли випав сніг, а тротуари покрила ожеледь, ми взялись до роботи. В першу чергу наші мобільні бригади зосередились на тому, щоб розчистити пішохідні доріжки та підходи до будинків“, - сказав директор “Місто для людей” у Кременчуці Сергій Зінченко.Керуюча компанія звертає увагу читачів, що “Місто для людей” відповідальне за чистоту прибудинкових територій, дитячих і спортивних майданчиків своїх клієнтів. Прибирання внутрішньоквартальних проїздів, не входить в зону відповідальності компанії МДЛ. Якщо є необхідність почистити ці об'єкти, а також дороги, тротуари або, наприклад, парки та сквери, слід звертатись до комунальних служб міста.Нагадуємо, що клієнти “Місто для людей” у Кременчуці можуть подати заявку на виконання робіт або повідомити про проблему за номерами:

(0536) 70 0441

(067) 341 4141Зв'язатися з нами можна також, скориставшись формою зворотного зв'язку на сайті https://mdl.com.ua/  .

Автор: прес-служба МДЛ
компанія «Інтера Люкс»
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Місто для людей":

Місто для людей

Про компанію "Місто для людей":

"Місто для людей" – найбільший постачальник послуг з управління житловою нерухомістю в Україні, що діє в Києві та 7 інших містах країни. Компанія належить до групи MDL, яка складається з більш ніж 10 компаній і управляє 10 млн. кв. житлової нерухомості. Крім того, як лідер ринку, що нараховує понад 2 000 різних фахівців, "Місто для людей" обслуговує понад 200 000 клієнтів у більш ніж 3000 житлових будівлях. Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів.

Керуюча компанія "Місто для людей" обслуговує теріторію Крюківського району міста Кременчука. В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОНИ: +38 (0536) 70-04-41 +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: mdlkremenchuk@ukr.net

Новини компанії:Вверх