У ніч на 26 червня в Кременчуці лунали вибухи: під атакою росіян опинилися промислові об’єкти. Про це повідомив начальник Полтавської облвійськадміністрації Віталій Дяківнич.
За його словами, противник бив по цілях ракетами й дронами.
Внаслідок цього відбулося часткове знеструмлення у містян. Фахівці уже працюють над відновленням електропостачання.
Попередньо, як зазначив Дяківнич, обійшлося без постраждалих чи травмованих.
Доповнено
За словами Дяківнича, електропостачання для усіх споживачів відновили.
Нагадаємо, вибухи у місті почали лунати близько 00.50. Повітряні сили та моніторингові канали попереджали про балістичні ракети, які летіли на Кременчук. Згодом місто опинилося під атакою безпілотників.