Без світла, у спортивках та військовій формі: як голосують депутати у воєнний час

3.03.2022, 21:29 Переглядів: 1 914

  

Київ чинить супротив, а депутати навіть під звуки обстрілів працюють

В Україні нарешті заборонили російську пропаганду, а за колабораціонізм передбачена кримінальна відповідальність. Про це повідомив депутат Володимир Вятрович. Парламент сьогодні 285 голосами ухвалив законопроєкт 5101, який забороняє поширювати пропаганду держави-агресора. Партії, громадські чи релігійниі об'єднання, медіа, в діях яких суд встановить поширення російської пропаганди, підлягають ліквідаціїі.

Воєнний час потребує швидких і жорстких дій. Після засідання депутати повернулися в поле. Хтось зі зброєю в руках ловить диверсантів, хтось працює на дипломатичному фронті, хтось возить гуманітарку, хтось закриває потреби армії. На війні як на війні. Кожному знайдеться справа. І народним депутатам теж.

Депутат та спортсмен Жан Беленюк поділився враженнями від незвичного голосування у парламенті. 

- Сьогодні було максимально незвичне пленарне засідання, без світла, усі колеги або в спортивній, або в тактично-військовій формі, - зауважив спортсмен, який представляє на змаганнях Полтавщину. 

 

- Парламент продовжує працювати в умовах воєнного стану. Зібралися з колегами в Києві, щоб продовжити позачергове засідання Верховної Ради. Важкі часи для України, але ми об‘єдналися і робимо свою роботу заради перемоги, - повідомив депутат з Кременчука Олексій Мовчан.

 

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Volodymyr Viatrovych, Жан Беленюк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх