Три пенальті, вилучення, автогол: «Кремінь» зазнав розгрому від «Кривбаса»

21.11.2021, 21:13 Переглядів: 3 068

Кременчуцька команда повторила рекорд з пропущених голів та опустилася на останню сходинку в турнірній таблиці

Сьогодні, 21 листопада, футбольний клуб «Кремінь» зіграв домашній матч у Кривому Розі проти «Кривбаса». Підопічні Романа Локтіонова зазнали розгромної поразки й опустилися на дно турнірної таблиці.

«Кремінь» – «Кривбас» –  0:5 (0:3)

Голи: Щедрий 17, Дебелко 32 (пен), Хобленко, 74, Хобленко 77 (пен) - Головко 34 (автогол)

На 55 хвилині Вагнер Гонсалвез («Кривбас») не реалізував пенальті (воротар)

«Кремінь»: Єрмолов, Товкач, Ульянов, В.Сидоренко, Галоян (Мурашов, 46), Бойко, Сейтхалілов, Кошман (к) (Д.Сидоренко, 63), Молько (Пилипенко, 52), Головко, Галата. Запасні: Третяк, Навроцький, Білоус, Алізаде, Кучеренко. В.о. головного тренера: Роман Локтіонов

«Кривбас»: Сарнавський, Балан, Семенов, Зотько, Горват, Яровой (Хобленко, 60), Приходько (Рябов, 86), Гонсалвез (Гордієнко, 69), Іліч, Щедрий (Маліновський, 69), Дебелко (к) (П’ятов, 79). Запасні: Льопка, Гігашвілі, Заїменко, Татарков, Фатєєв, Мостовий, Говедаріца. Головний тренер: Олександр Бабич

Попередження:  В.Сидоренко, 28, Сейтхалілов, 32, Кошман, 53, Пилипенко, 55 - Приходько, 26, Яровой, 43, Зотько, 82.

Вилучення: Пилипенко, 59 (друга жовта)

Арбітр: Володимир Новохатній (Київ)

Асистенти арбітра: Євген Петраков (Київ), Сергій Приступа (Черкаська область)

Четвертий арбітр: Максим Левченко (Кривий Ріг)

Спостерігач арбітражу: Сергій Беккер (Харків)

Номінальними господарями цього матчу були футболісти «Кременя», проте гру перенесли до Кривого Рогу через нібито ремонті роботи на стадіоні «Кремінь-Арена».

Гравці «Кривбасу» активно розпочали матч й більше контролювали м’яч. На 12 хв міг забивати Дебелко, але його удар парирував Єрмолов. Капітан «Кременя» Ігор Кошман відповів ударом у площину воріт. На 17 хв «Кривбас» вийшов впе, першим на добиванні виявився Щедрий, який пробив у кут. На 31 хв Сейтхалілов збив Іліча та арбітр призначив пенальті, який реалізував Дебелко – 0:2. До перерви «Кривбас» збільшив перевагу. Воротар «Кременя» парирував удар Ярового, м’яч відлетів у ногу Головко та залетів у ворота – 0:3.

На початку другого тайму після удару Вагнера м’яч влучив у руку Пилипенка – пенальті відбив воротар «синьо-білих» Єрмолов. На 59 хв «Кремінь» залишився у меншості. Другу жовту отримав Пилипенко, який зіграв лише 7 хвилин. У більшості підопічні Бабича забили 4 м’яч: Хобленко після передачі Маліновського забив з офсайду. За три хвилини «Кривбас» поставив остаточну крапку в матчі. Іліча збив захисник «Кременя» й арбітр призначив третій пенальті у матчі. Хобленко переграв Єрмолова – 0:5.

«Кремінь» не набирає очок у Першій лізі вже 6 матчів поспіль і до повторення клубного рекорду залишилася одна гра. Безвиграшна серія «Кременя» з 19 вересня триває 10 ігор: нічия та 9 поразок.

16 "Кремінь" 19 4 1 14 14-39 13

27 листопада «Кремінь» на виїзді зіграє з тернопільською «Нивою». Це заключний матч перед зимовою перервою.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФК Кривбас