Слідкувати за зупинками нікому

21.05.2011, 19:10 Просмотров: 1 768
За стан зупинок відповідають райвиконкоми. На нарадах з благоустрою керівники з районів жваво звітують про те, що всі вони «закріплені» – тобто мають відповідальних за порядок. Але варто лише звернути з центральних вулиць, як очі бачать зовсім інше…..

Доволі жвава зупинка на маршруті 15-Б, біля третьої міськлікарні зустрічає відомим з виборчої кампанії нинішнього мера написом на залізяках «За Кременчук». Тоді хтось з ентузіазмом фарбував лавочку, але зараз вона стоїть без дошок на сидінні. Довкола павільйону – сміття. Бо, щоб привчити людей не смітити деінде, треба спочатку поставити урни. А їх ми не побачили не тільки на зупинках в приватному секторі (як третя міськлікарня, водолікарня та провулок Вишневий), а навіть на таких, як «Московська», «Гвардійська»... Біля павільйону на «Гвардійській» замість урни стоїть якась картонна коробочка – напевне двірники хоч якось подбали.

Згідно з розподілом повноважень у Кременчуці, за станом зупинок повинні слідкувати районні органи влади. Григорій Брижаха, перший заступник з виконавчої діяльності голови Автозаводської райради та виконкому, на останній нараді з благоустрою запевняв, що практично всі зупинки за кимось закріплені.

Коментуючи «Телеграфу» стан справ із зупинками, пан Брижаха зазначив, що є ще й невпорядковані зупинки, з «господарями» яких  зараз ще працює районна влада: павільйон перед СТО на повороті на Молодіжну, зупинка по вулиці 40 Жовтня біля автогаражного кооперативу «Дніпро».

Але за останній рік у районі збудовано 26 нових павільйонів. Практика така: підприємцю надається в оренду територія зупинки під торгову точку.

Але при цьому його зобов’язують облагородити зупинку і доглядати за нею.
– Ми знову збирали відповідальних за зупинки. На тих, хто не дотримується правил благоустрою, будуть складені протоколи, – говорить Григорій Брижаха.

Але ж штрафувати можна там, де є господарі-підприємці. У приватному секторі (біля тієї ж третьої міськлікарні) зупинки ні за ким не закріплені, підтверджує пан Брижаха.
– Ми обговорювали це питання з першим віце-мером Андрієм Погрібним. Наша позиція: зупинки повинні бути у комунальній власності, – говорить він.

Це означає, що у виконкомі повинні визначити комунальне підприємство, яке прибиратиме зупинки. На нарадах з благоустрою керівники районів, як варіант,  пропонували закріпити «безхозні» зупинки за КАТП-1628, яке вивозить сміття. Та допоки влада це питання не вирішила. А ряд зупинок як були, так і залишаються без благоустрою та урн.

Доручення владі
Наш постійний читач Олександр Пінчук просить міську владу впорядкувати зупинку біля нового магазину АТБ, де збирається багато пасажирів на Крюків, Раківку, Занасип, Садки. На зупинці у центрі міста взагалі немає навісу: його прибрали разом з кіоском. Пригріє сонце – і люди будуть змушені смажитися на спеці, зазначає Олександр Пінчук. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх